Mamy wyjątkowo unikatowy tytuł DISTNGUISHED MERIT Wybitnie Zasłużony dla Rasy. Tytuł ten posiada zaledwie 57 kotów  wszystkich uznanych przez FIFe ras.

Dziś Polska Federacja Felinologiczna Felis Polonia zatwierdziła tytuł DISTINGUISHED MERIT DM dla SUPREME CHAMPION ROLANDA Jennifer World*PL.
DISTNGUISHED MERIT FIFe tytuł ustanowiony ok. 2003 roku,  nagroda honorująca jakość hodowlaną kota do dzisiaj posiadały go tylko dwa kocury w rasie ragdoll. Były to ojciec i dziadek naszego skarbeczka, kocury te pochodziły z czeskiej hodowli, właścicielami byli Irena i Jerzy Macura. Pisze w czasie przeszłym ponieważ legendy odeszły za tęczowy most.  Dwie kotki ragdoll, nasza CH JENNIFER, i kotka urodzona w duńskiej hodowli właściciel Monika Koc.

Podsumowując ROLAND JEST PIERWSZYM RAGDOLLEM URODZONYM W POLSKIEJ HODOWLI Z TYM TYTUŁEM .

 

Tytuły dzieci Federacji Felinologicznej FIFe:
3 koty z tytułem SUPREME CHAMPION
1 kot z tytułem SUPREME PREMIOR
2 koty z tytułem GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
2 koty z tytułem INTERNATIONAL CHAMPION
3 koty uzyskały tytuł SUPER KOTA ROKU
sporo kotów z tytułem CHAMPION

Tytuły dzieci Federacji Felinologicznej WCF:
2 koty z tytułem JUNIOR CHAMPION
2 koty z tytułem CHAMPION
Dzieci kocurka zarejestrowane w The Cat Fanciers’ Association – jest to amerykańskie stowarzyszenie felinologiczne, jedna z najstarszych organizacji felinologicznych na świecie. Siedziba stowarzyszenia znajduje się w Manasquan, New Jersey również mają najwyższe tytuły możliwe do zdobycia w tej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *