SELENA Jennifer World*PL

Rodzicami kotki są jedne z najwyżej utytułowanych kotów w Federation Internationale Feline (FIFe) ojciec to EUROPA CHEMPION, a mama SUPREME CHAMPION. Warto wiedzieć: kiedy FIFe przyjęło w szeregi organizacje felinologiczne z innych kontynentów, przyznawane tytułów EC EUROPA CHAMPION, EP EUROPEJSKI PREMIOR   nie miało sensu dlatego  na Generalnym Zebraniu FIFe (Hotel Bellevue, Stary Smokowiec, Słowacja) 26 – 31.05.2008 z dniem 01.01.2009r. przemianowano je na SC SUPREME CHAMPION, SP SUPREME PREMIOR. Koty, które uzyskały tytuł EC, EP do końca roku 2008,  mają tytuł niezmieniony, natomiast te, które zakończyły zbieranie certyfikatów na tytuł po 01.01.2009r., automatycznie mają nadany tytuł SC, SP.

Posiada 1 certyfikat do tytułu CHAMPION FIFe
MULTI NOM BEST IN SHOW

Starać się będziemy o kolejny tytuł DISTNGUISHED MERIT FIFe Wybitny Zasłużony dla Rasy – zdobycie tego tytułu jest uwarunkowane spłodzeniem przez kocura przynajmniej 10 kotów, które zdobyły tytuły INTERNATIONAL CHAMPION & INTERNATIONAL PREMIOR od 2018 r.  JUNIOR WINNER. „DM” to tytuł dożywotni i umieszczony po pełnym imieniu kota.

  1. SP EDUARDO Jennifer World*PL DM
  2. IC ELEKTRA Jennifer World*PL
  3. SC ELIZABETH Jennifer World*PL
  4. SC ELWIRKA Jennifer World*PL
  5. CH PL*Jennifer World JENNEFER 1 certyfikat do INTERNATIONAL CHAMPION WCF

SELENKA Jennifer World PL• Urodzona 15.06.2016r.
• umaszczenie seal mitted
• RAG n 04
• waga  7,400 kg
• grupa krwi A
• badania w kierunku HCM kardiomiopatii przerostowej wynik N/N

matka SUPREME CHAMPION ALEKSANDRA Jennifer World*PL
 

ojciec EUROPA CHAMPION GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ DISTINGUISHED MERIT

Wartości współczynnika inbredu Wrighta (IC) oraz współczynnika utraty przodków (AVK) wynoszą IC=0.00%   AVK=96.77% (5 gen)

 SELENA

Wołamy  na nią mini ALA, jest tak bardzo podobna do mamy. Różni się tylko charakterem to znaczy chce bez przerwy być w centrum uwagi. Dlatego potrafi nabroić 🙂 i te jej oczy, ach te oczy  niejedna niewiasta chciała by taki kolor ♥ CUDO ♥ Nasza gwiazda.

Untitled-5rodowód FPL

Pełna analiza rodowodu FPL:
Ilość wszystkich pokoleń: 14
Ilość kotów: 474

 

Mama miotów:

MIOT P3 MIOT J3MIOT C3
MIOT N2MIOT K2 MIOT E2

POWIEDZ MU Powiedz mu, że go kochasz. Niech ci się nie zdaje, że kot jest szczęśliwy, gdy się tylko naje, że już mu nic nie trzeba oprócz pełnej miski; powiedz mu, że go lubisz i że jest ci bliski. Bo kot – choć o tym nie wiesz – jednak na to czeka i bardzo chce to właśnie słyszeć od człowieka, którego na swój sposób też uczuciem darzy. Chyba ci to okazał? Może wiele razy… Bo kot – chociaż swych uczuć nie wyrazi słowem, też m ó w i, choć ci trudno zrozumieć tę mowę. Może z czasem… a jeśli los będzie łaskawy pojmiesz również, że k  o c i e to też t w o j e sprawy.

Nieprawda, że nie lubię domowników. Ja także potrafię kochać jak każde inne żywe stworzenie, ale nie bezkrytycznie. Kocham tylko tego, kto na to zasługuje. Uczuć swoich nie wyrażam w sposób głośny i teatralny.

Człowiek przygodę z kotem musi wydobywać spod ziemi, jak drogocenny kruszec; bywa, że musi zanurzyć się głęboko w siebie, by znaleźć kota. Eugen Skasa-Weiss

Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.