SC ALEKSANDRA Jennifer World*PL

SUPREME  CHAMPION FIFe 2017
GRAND INTERNATIONAL CHAMPION FIFe 2014
INTERNATIONAL CHAMPION FIFe 2014
CHAMPION FIFe 2013
BEST IN COLOUR WINNER
MULTI NOM BEST IN SHOW

Utytułowane dzieci FIFe

1. GIC MOLI Jennifer World*PL – RAG a 03 21 plus 5 certyfikatów do GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
2.CH PL*Jennifer World XERXES – Rag n 03 plus 1 certyfikat do INTERNATIONAL CHAMPION
3. IGNAŚ Jennifer World*PL 1 certyfikat CAP, NOM, BIS

• Urodzona 10.06.2012r.
• umaszczenie seal mitted
• RAG n 04
• waga 7,900 kg
• grupa krwi A
•  badania w kierunku  HCM kardiomiopatii przerostowej wynik N/N
• PKD wielotorbielatowość nerek N/N
• niesie rozjaśnienie d/d
Badania genetyczne wykonało Laboratorium LABOKLIN Polska Sp. z o.o.
 
• morfologia i biochemia: wyniki idealne  (2022)
• USG jamy brzusznej i nerek – bez zastrzeżeń (2022)
• RTG klatki piersiowej, przewodu pokarmowego – bez zastrzeżeń (2022)
 
 
Mama CHAMPION JENNIFER Snowy Planet*PL DISTINGUISHED MERIT
 

Ojciec NESTOR BLUE EYES Carpathia*SK

Untitled-5rodowód FPL

Pełna analiza rodowodu FPL:
Ilość wszystkich pokoleń: 13
Ilość kotów: 412
 
 
Baza danych rodowodowych PawPeds jest bardziej szczegółowa. 2002-09-08 uruchomiono bazę danych kotów ragdoll. Kliknij w obrazek.

 

 ALEKSANDRA

duża  silna kotka, o bardzo masywnej budowie ciała. Jest  zabawna szukająca kontaktu z człowiekiem, chodzi za nami jak piesek, uwielbia być głaskana. Kotka tak piękna że zdecydowaliśmy że weźmie udział w naszym programie hodowlanym. Jej charakter jest równie doskonały jak jej wygląd. Rozkochała w sobie całą rodzinę.
Jej przodkowie to  bardzo utytułowane koty. Mama posiada tytuł  DISTINGUISHED MERIT FIFe. W FPL to druga kotka ragdollka z takim tytułem, ale pierwsza polska. Przy okazji wspomnę o hodowli Mrs. Blanche Herman  która w 1973 roku kupiła od Ann ( twórczyni rasy) parę hodowlaną – kocura o imieniu Bam Bam – blue mitted i kotkę Pebbles – seal mitted. Koty z jej hodowli odnosiły wielkie sukcesy wystawowe. Najbardziej znane z nich to Perrywinkle, Dixie i Bartholomew, który jako jedyny ragdoll w historii wpisał się w karty Księgi Rekordów Guinessa.
 
Na zdjęciach SC ALEKSANDRA ma 11 lat.
″Jest noc, ucichły kocie harce, księżyc ciekawski i natrętny zagląda przez szparę w firance, srebrny, daleki, obojętny… Sen zaczął snuć już swoje baśnie, śpią wszyscy, a młoda kocica czuje, że nocy tej nie zaśnie, w pyzatą patrząc twarz księżyca. Z trzewi wyrywa się wołanie, nieznaną kusząc ją podnietą, zadrżała wielkim pożądaniem… Kochanie, stałaś się kobietą.″
Marta „Majorka” Chociłowska-Juszczyk
″A ja mam kota, piękne stworzenie, na żadne skarby go nie zamienię, nie chcę klejnotów, ani też złota.  Najbardziej kocham mojego kota, miłością wielką, bez żadnych granic. Mojego kota nie oddam za nic. Na nic innego nikt mnie nie skusi, bo w moim domu kot mieszkać musi. Choć podrapane krzesła, fotele, i czy w dzień zwykły, czy też w niedzielę, wstać z łóżka muszę dość wczesnym rankiem, nakarmić kota pysznym śniadankiem, świątek i piątek czy też sobota, ciągle dbać muszę o swego kota. Nie oddam kota za nic na świecie, chociaż mnie w nocy w żołądek gniecie, chociaż pazurki wbija boleśnie, ja kota kocham; na jawie, we śnie, w dobrym nastroju, smutku, chorobie, swojego kota chcę mieć przy sobie.″
P. I. Wideryńska
Psy kochają swoich właścicieli, bo tego potrzebuje ich psychika. Pies chce mieć pana. Kot człowieka nie potrzebuje, ale zdarza się, że kot obdarza człowieka miłością i co do tego nie ma wątpliwości.

 Copyright  © by Jennifer World*PL®

Komentowanie jest wyłączone.