PL*Jennifer World ANTONINA – TOSIA

2 x Ex 1 w klasie 12

• Urodzona 30.07.2019r.
• umaszczenie seal colourpoint tabby
• RAG n 21
• waga 7,4kg
• badania w kierunku HCM kardiomiopatii przerostowej serca dla ragdolla N/N
• PKD wielotorbielatowość nerek wynik N/N – badania genetyczne wykonało Centrum Badań Weterynaryjnych VetComplex Sp. z o.o. materiał do badań pobrał lek. wet. Bogusz Maria Ziembiński.

Ojciec SUPREMA CHAMPION ROLAND Jennifer World*PL DISTINGUISHED MERIT pierwszy kocur RAG a 03 21 z najwyższym rangą tytułem wystawowym SC oraz pierwszy polski ragdoll z tytułem DM.

Matka CHAMPION JENNIFER Snowy Planet*PL DISTINGUISHED MERIT pierwsza Polska kotka rasy ragdoll z tym zaszczytnym i unikatowym tytułem DM.

nowy rodowódIlość wszystkich pokoleń: 9
Ilość kotów: 588

 
TOSIA

to efekt naszej pracy hodowlanej ostatnich kilku lat. Wcześniej czy później musiało nastąpić tzw. dokocenie… Zawsze marzyłam o colourpoint tabby, wiec podjęcie ostatecznej decyzji odbyło się błyskawicznie!!! Super duża kulka nawet przez chwilę myśleliśmy, że to kocurek. 

Mama miotów:

MIOT M4MIOT U3 MIOT M3

″Jeśli kryzys ci zdrowie rujnuje lub zawiodła cię bliska istota, to zrób to, co niewiele kosztuje: weź kota.″
Franciszek Jan Klimek

″Gdy dzień za oknem szary i ponury, gdy człowiek smutny, a niebo wciąż płacze, przychodzi kotek, obojętnie który i trąca łapą: może być inaczej! Pogłaszcz mnie proszę, no przytul się wreszcie! … A na ten widok inne nadbiegają … Ja na kolanach wszystkich nie pomieszczę! Koteczki jednak wciąż się przepychają. Cóż … mimo woli człowiek się uśmiechnie i ręce w miękkie futerka zanurzy, a koty grzeją, rozmruczane wdzięcznie. I już nie sposób zamartwiać się dłużej.″
JESIENNA PLUCHA (Ania z Poznania)

″Bo dom bez kota to tylko œściany choćby i pięknie pomalowane lecz czyste, zimne, nie obdrapane nie oswojone, nienaznaczone i tylko echo wśród nich znajome echo słów naszych, wspomnień i myśli pragnień co mogą się tylko przyśnić tęsknoty nienazwanej ściślej i samotności wcale nie chcianej bo dom bez kota to tylko ściany bo dom bez kota to wyraz w słowniku wazon van Gogha bez słoneczników noc świętojańska bez świetlików to absurd, bezsens, niedorzeczność… Tak wiele zmienia kocia obecność″
Marta „Majorka” Chociłowska-Juszczyk

  Copyright  © by Jennifer World*PL®

Komentowanie jest wyłączone.