Gdzie mieszkają nasze koty

Radolle to nasza miłość cieszymy się, że możemy się nią dzielić z ludźmi z całego świata. Nasi wychowankowie  mieszkają na 4 kontynentach:
W Europe: w Szwajcarii, Belgii, Anglii, Danii, Holandii, Bułgarii, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Luksemburgu,  Grecji, Irlandii i Polsce.
W Azji: w Hong Kongu, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Filipinach.
W Ameryce Południowej: w Brazylii.
W Ameryce Północnej: w Stanach Zjednoczonych.

legenda:

− Czerwonymi pinezkami oznaczyłam miejscowości, w których zamieszkały koty z przydomkiem  hodowli Jennifer World*PL. Ważne! w lokalizacji nie ma podanego numeru domu tylko państwo, miasto, ulica.

− Wiele Rodzin i Hodowców mają więcej niż jednego naszego wychowanka, wtedy na jednej pinezce wypisane są wszystkie kociaki mieszkające pod jednym adresem. Przykład SC DEBORA, SC ELIZABETH, CH XSERXES mieszkają w Warszawskiej Hodowli Kotów lub SALI, CFA GC SANDRA, GC BW NW SONIA mieszkają w Hodowli Kotów na Filipinach.

SC, GIC, IC, CFA GC, GC BW NW przy imieniu kota to skrót jego tytułów wystawowych.

− Podskakujące  pinezki to lokalizacja Hodowli, które zakupiły u nas koty hodowlane by wzbogacić swoje linie hodowlane.

″[…] kot i ja jesteśmy jak przeplatające się robaczki jin i jang – to jest właśnie Tao – i nie umyka mi fakt, że każdy kot, po hiszpańsku gato, zawiera w swej nazwie trzy litery z Tao, przy czym g jest jakby dziurką, jaką pozostawiają w ponczach indiańskie kobiety, ażeby dusza ich nie stała się więźniem tkaniny.″
Ostatnia runda – Nawrócenie Teodora W. Adorno
Julio Cortázar 

Copyright © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.