CH GINA Jennifer World*PL

kotka uzyskała 2 certyfikaty do tytułu INTERNATIONAL CHAMPION FIFe
CHAMPION FIFe 2015

GINA Jennier World PL

 

• Urodzona 10.07.2014r.
• umaszczenie blue mitted RAG a 04
• waga 5,100 kg
• grupa krwi A
• badania w kierunku HCM kardiomiopatii przerostowej serca dla ragdolla N/N
• badania w kierunku HCM kardiomiopatii przerostowej serca dla maine coon N/N
• PKD wielotorbielatowość nerek N/N

ojciec EUROPA CHAMPION GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ DISTINGUISHED MERIT

matka SUPREME CHAMPION, GRAND INTERNATIONAL PREMIOR ANASTAZJA Jennifer World*PL

W 1973 roku  Blanche Herman (trzecia hodowla na świecie) kupiła od Ann Baker parę hodowlaną – kocura o imieniu Bam Bam – blue mitted i kotkę Pebbles – seal mitted. Czy GINA nie przypomina BAM BAM.

ragdoll bam bam

BAM BAM Raggedy Ann RAG a 04

                          GINA

jest po prostu piękna. Równiuteńkie rękawiczki, poduszki łapek różowiutkie, bez plamek. Szeroka głowa, cudowny kształt i wielkość oczu, o barwie błękitnego nieba. (Potwierdzają to wpisy do kart ocen dokonanych podczas Cat Show przez Międzynarodowych Sędziów.) Ma niesamowicie dużo energii,  wszędzie jest jej pełno, towarzyszy nam we wszystkich domowych czynnościach. Uwielbia biegać za wszystkim co się rusza, absolutnie nie znosi samotności. W tej niesamowitej kotusi zakochał się z wzajemnością mój mąż.  Jak można byłoby ich rozdzielić, a i ja uwielbiałam i  dalej uwielbiam jej mizianie, mruczenie, otwartość. Koteczka ma wspaniałe drzewo genealogiczne jej rodzice to bardzo wysoko utytułowane koty.

Pełna analiza rodowodu FPL:
Ilość wszystkich pokoleń: 14
Ilość kotów: 474

Mama miotów:

MIOT A4
MIOT Z2MIOT RMIOT N

GINA niedługo skończy 2 lata, urodziła i odchowała miot, przyszedł czas na korektę jej opisu. Ta najmniejsza z naszych koteczek  jest przywódcą  kociego stada. Wszystkie kotki pozwalają jej na największe szaleństwa, zwłaszcza ALEKSANDRA która ma wręcz anielską cierpliwość. Jej dzieci odziedziczyły cudowny charakter.

Czasami myślę kiciu, że trzymasz mnie przy życiu. Szczególnie pod koniec lata, gdy pogoda figle płata, to na jesienne spleeny mój kotek jest jedyny. Serce z wdzięczności topnieje gdy Pusia (GINA) kolana mi grzeje, a swym mruczeniem, do spania snuje swe kocie bajania. Krystyna Susabowska

Koty doskonale wiedzą, jak żyć chwilą teraźniejszą, a przy odrobinie szczęścia, mogą nauczyć nas, jak znaleźć dla siebie miejsce w promieniach słońca. Ellen Perry Berkeley
 

 Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.