CH JENNIFER Snowy Planet*PL DM

   CHAMPION FIFe 2013 FIFe
DISTINGUISHED MERIT FIFe

Pierwsza polska kotka, a ogólnie druga (pierwszą jest kotka urodzona w niemieckiej hodowli tytuł nadany 2009-01-16) zarejestrowana w FPL rasy ragdoll z zaszczytnym, prestiżowym tytułem DISTINGUISHED MERIT, co można sprawdzić na stronie – Biuro Rodowodowe FPL Dyplomy uzyskania tytułu wystawione przez FPL »

CH JENNIFER Snowy Planet*PL DM•  Urodzona 11.03.2011r.
  umaszczenie seal colourpoint
  RAG n
  waga 6,500 kg
  grupa krwi A
•  badania w kierunku  HCM kardiomiopatii przerostowej wynik N/N

ojciec CHAMPION NAPOLEON Charming Eyes*PL

matka WIKI Koci Szarm*PL

 

DISTINGUISHED MERIT – Wybitnie Zasłużony. Pierwsza polska kotka z takim tytułem.

JENNIFER

to kotka, bardzo towarzyska i wesoła.  Uwielbia zabawy w berka i chowanego,  jest bardzo ciekawa wszystkiego co dzieje się w domu i wszystkiego co nowe.  Rodowód kotki jest oparty na starych   Nowozelandzkich liniach  KIWIMAGIC,  Australijskich  KAIWARA, Amerykańskich  RAGNAROK’S ta ostatnia znajduje się w Mira Loma w południowej Kalifornii. Jennifer jest w 12- tym pokoleniu bezpośrednim potomkiem kotki Josephine- matki rasy ragdoll.
 

Pełna analiza rodowodu FPL:
Ilość wszystkich pokoleń: 12
Ilość kotów: 362

 

Według  sędziego Mr. Luigi Comorio (IT) moglibyśmy pokusić się dla niej o wyższe tytuły, ale choć bardzo lubi ona wszelkie wyjazdy i  spacery, źle znosi zamknięcie w wystawowej klatce.  Dla jej zdrowia odpuszczamy i bardzo cieszymy się że jest z nami.

Każdy kot jest jedyny w swoim rodzaju. Jedyny i niepowtarzalny. Jeżeli podarujemy mu czas, to niezależnie od statusu społecznego, zasobności portfela, czy naszej aparycji odwzajemni się pięknym uczuciem, bezinteresowną przyjaźnią i wniesie do naszego domu ciepło i to „coś”, co życzę aby zagościło w każdym domu razem z kotem. Oglądając galerię zdjęć możecie Państwo  zobaczyć jak zaledwie w ciągu kilu miesięcy,  mała kulka sierści przeobraziła się w dorosłego kota.

Mama miotów:

_,,,^~.~^,,,_ _,,,^~.~^,,,_ MIOT A3
MIOT R2 MIOT J2MIOT B2
MIOT UMIOT PMIOT L
MIOT EMIOT BMIOT A

I ty właśnie ty będziesz moją damą I ty tylko ty będziesz moją panią Będą ci grały skrzypce lipowe Będą śpiewały jarzębinowe Drzewa, liście, ptaki wszystkie Będę z tobą tańczyć Bajki opowiadać Słońce z pomarańczy W twoje dłonie składać I ty właśnie ty będziesz moją damą I ty tylko ty będziesz moją panią Będą ci grały nocą sierpniową Wiatry strojone barwą i słońcem Będą śpiewały, śpiewały bez końca Będziesz miała imię Jak wiosenna burza. Będziesz miała miłość Jak jesienna burza I ty właśnie ty będziesz moją damą I ty tylko ty będziesz moją panią Tararara Tararara Tararara

 Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.