Z Nowym Rokiem czas na zmiany! pierwsza to zmiana lokalizacji

W ostatnich miesiącach działo się sporo, przeprowadziliśmy się do większej, funkcjonalnej przestrzeni. Nowy adres to Kraków, ul. Henryka i Karola Czeczów – Słoneczne miasteczko.

Pod wcześniejszym adresem na ul Jagodowej, zamieszka  mój syn z Rodziną i częścią naszego nie hodowlanego  stada.

Tak jak do tej pory, koty nie będą izolowane od stada i od nas. Nadal będzie tylko troje drzwi, wejściowe do łazienki i do pokoju który będzie zamykany tylko na czas odbioru kociaków czy rui kotek by nie doszło do nie planowanego macierzyństwa. Drzwi wewnętrzne są w stylu loftowym ze szkła tak by każdy mógł zobaczyć w jakich warunkach żyją nasi podopieczni.

Niestety i u nas nie obyło się bez przykrych niespodzianek, to nieprzemakalna podłoga przepościła wodę, a to gładzie  nie nadawały się do malowania trzeba było położyć je od nowa. I to w super ekspresowym tempie, a tu dopiero była wtopa nie wiem co sobie panowie myśleli, opowiadając mi przez telefon jak wspaniale wychodzi ich słowa ”pani wyszło cymes”  A mnie po przyjeździe nagła….. zalała, nigdy w życiu nikt takiej bury ode mnie nie dostał. Tu jeszcze raz dziękuję Kasi i Tomaszowi za nieocenioną pomoc. Przyjeżdżali z Częstochowy i dopilnowali by końcowy efekt był taki jak powinien. Zapomniano również o zaślepkach w drzwiach do łazienki, szkło w zabudowie musi zostać wymienione bo ma skazy. Komuś przyszło do głowy zawieszając grzejnik w łazience, zablokować termostat miedziakami tak by nie grzał. Światła nie mieliśmy przez tydzień. Nawet renomowane firmy miały wpadki. Zamieszczam kilka zdjęć już po poprawkach. Możecie pytać podam namiary na tych sprawdzonych godnych polecenia fachowców.

Czerpiąc inspirację ze starych, polskich domów, bo właśnie w takim dorastałam w naszym jest bardzo dużo naturalnego drzewa. Dlaczego postawiłam na naturalne drzewo? żeby kociaki (oczywiście i my) nie  wdychały szkodliwego formaldehydu z płyt drewnopodobnych, który w bardzo niekorzystny sposób wpływa na zdrowie. Angielska kuchnia, półki, regały powstały  z oryginalnych 100 letnich desek wypalonych przez słońce, które charakteryzują się niebywałą barwą oraz teksturą. Wszystkie elementy takie jak fronty, cokoły, wnętrza szafek i szuflad wykonane są w 100% z zabytkowego drewna. Ze strony wykonawcy Regalia ’Niezmiennie do powstania tej kuchni nie ścięliśmy ani jednego drzewa!” Wiekowe drewno – jakość na pokolenia. Stare drewno to nie tylko wysoka jakość i gwarancja trwałości mebla. To również możliwość wyboru różnego rodzaju powierzchni różniących się od siebie śladami obróbki sprzed stu lat oraz stopniem oddziaływania na nie warunków atmosferycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *