Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii BIS – BEST in SHOW & BOS – BEST OPPOSITE SEX
formats

BIS – BEST in SHOW & BOS – BEST OPPOSITE SEX

to był niesamowity wyjazd, aż 5 kotów urodzonych w naszym  domu zjechało na  LXVI & LXVII Cat Show OSTRAVĚ  Czechy zorganizowane przez Fédération Internationale Féline Cats Breeders Association – ZO Ostrava, Czech Republic, www.kockyostrava.cz. Chłopcy ANTONIO i BUGATTI brali udział w wystawie tylko w sobotę 04.10.14

ANTONIO Jennifer World*PL Ex1, CAPIB, NOM BIS, BIS, BOS inaczej mówiąc otrzymał Nominacje do Best in Show. W finale Best in Show został wybrany najpiękniejszym kocurem i uzyskał tytuł Best In Show. Organizatorzy wystawy  zorganizowali dodatkowy panel w którym po porównaniu z najlepszą kotką otrzymał tytuł BOS – Best Opposite Sex kat II.  Kocurek zakończył też zbieranie certyfikatów do  tytułu IP International Premior.

PR Bugatti Jennifer World*PL Ex1, certyfikat na IP CAPIB, NOM Best in Show. On również otrzymał Nominację do BIS po porównywany z innym kotem. Best in Show jest to finałowa gala wystawy, biorą w niej udział najpiękniejsze koty danego dnia wystawy. Kocury  w Best in Show stawali przeciwko sobie, obaj piękni zadbani ja nie umiałbym wybrać.

DZIĘKUJĘ!!!!!  RODZINOM  moich kocich dzieci za ogromne wsparcie i pomoc, wspaniałe przygotowanie kocurków, a przede wszystkim za miłość jaką ich darzą.

ALEKSANDRA Jennifer World*PL 2 x Ex1, CAGCIB w niedzielę uzyskała bardzo prestiżowy, wysoki tytułu wystawowy GRAND   INTERNATIONAL   CHAMPION czyli Wielki Międzynarodowy Mistrz Federation Internationale Feline FIFe. W skrócie musiała uzyskać najwyższą ocenę z odpowiednim certyfikatem aż na 12 międzynarodowych wystawach odbywających się nie tylko w kraju ale i poza jego granicami. IC BESSI Jennifer World*PL 2 x Ex1, 2 x CAGCIB od dziś jeszcze cztery certyfikaty  dzielą ją od tytułu GIC Wielki Międzynarodowy Mistrz, ale to teraz już naprawdę odkładamy na później, przyszedł czas by koteczka urodziła swoje pierwsze dzieci. IC ANASTAZJA Jennifer World*PL Ex1, CAGCIB  jeszcze pięć dzieli ją od tytułu GIC Wielki Międzynarodowy Mistrz.

13 komentarzy

 1. Patrycja

  Piękne kocury bardzo gratuluje.

 2. Józef

  Jeden piękniejszy od drugiego, ja wybrałbym Bugattiego kocham ten kolor.

 3. Karolina

  Ja też nie umiałabym wybrać, jako hodowca tej rasy uważam że obaj piękni 🙂

 4. Elisabetta

  bella foto! che gioia essere lì. Indimenticabile.

 5. Gail

  Congratulations

 6. Monika

  Fabulous results, congratulations. Antonio and Bugatti look wonderful!

 7. Natalia Kontny

  Super wyniki gratuluję

 8. Marzena

  Wow gratuluje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL