BIS – BEST in SHOW & BOS – BEST OPPOSITE SEX

to był niesamowity wyjazd, aż 5 kotów urodzonych w naszym  domu zjechało na  LXVI & LXVII Cat Show OSTRAVĚ  Czechy zorganizowane przez Fédération Internationale Féline Cats Breeders Association – ZO Ostrava, Czech Republic, www.kockyostrava.cz. Chłopcy ANTONIO i BUGATTI brali udział w wystawie tylko w sobotę 04.10.14

ANTONIO Jennifer World*PL Ex1, CAPIB, NOM BIS, BIS, BOS inaczej mówiąc otrzymał Nominacje do Best in Show. W finale Best in Show został wybrany najpiękniejszym kocurem i uzyskał tytuł Best In Show. Organizatorzy wystawy  zorganizowali dodatkowy panel w którym po porównaniu z najlepszą kotką otrzymał tytuł BOS – Best Opposite Sex kat II.  ANTOŚ od dzisiaj jest też  IP International Premior.

PR Bugatti Jennifer World*PL Ex1, certyfikat do IP CAPIB, NOM Best in Show. On również otrzymał po porównywany z innym kotem Nominację do BIS. Best in Show jest to finałowa gala wystawy, biorą w niej udział najpiękniejsze koty danego dnia wystawy. Kocury  w Best in Show stawali przeciwko sobie, obaj piękni zadbani ja nie umiałbym wybrać.

ALEKSANDRA Jennifer World*PL 2 x Ex1, CAGCIB w niedzielę uzyskała bardzo prestiżowy, wysoki tytułu wystawowy GRAND INTERNATIONAL CHAMPION czyli Wielki Międzynarodowy Mistrz Federation Internationale Feline FIFe. W skrócie musiała uzyskać najwyższą ocenę z odpowiednim certyfikatem aż na 12 międzynarodowych wystawach odbywających się nie tylko w kraju ale i poza jego granicami. IC BESSI Jennifer World*PL 2 x Ex1, 2 x CAGCIB od dziś jeszcze cztery certyfikaty  dzielą ją od tytułu GIC Wielki Międzynarodowy Mistrz, ale to teraz już naprawdę odkładamy na później, przyszedł czas by koteczka urodziła swoje pierwsze dzieci. IC ANASTAZJA Jennifer World*PL Ex1, CAGCIB  jeszcze pięć dzieli ją od tytułu GIC Wielki Międzynarodowy Mistrz.

13 Comments:

  1. Piękne kocury bardzo gratuluje.

  2. Jeden piękniejszy od drugiego, ja wybrałbym Bugattiego kocham ten kolor.

  3. Ja też nie umiałabym wybrać, jako hodowca tej rasy uważam że obaj piękni 🙂

  4. bella foto! che gioia essere lì. Indimenticabile.

  5. Congratulations

  6. Fabulous results, congratulations. Antonio and Bugatti look wonderful!

  7. Super wyniki gratuluję

  8. Wow gratuluje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *