Wystawa kotów na której nie mogło nas zabraknąć czyli

Wygrywamy BIV Best in Variety


International Cat Show Kraków. 08-09.06.19 Krakowski Klub Felinologiczny zorganizował  35. i 36. Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych. Wystawa odbywała się pod patronatem międzynarodowej organizacji FIFe. Na wystawę zabrałam SC ANASTAZJĘ Jennifer World*PL oraz IP EDUARDO Jennifer World*PL. Po tej wystawie na jakiś czas odpuszczamy świat blichtru i wystawowych emocji. Nasze kociaki z miotu T2, V2, W2 dorastają i przygotowują do zmiany domu już w przyszłą sobotę ROGEREK wyjedzie ze swoja nową mamą, aż do Holandii. Czekamy też na kolejne narodziny cudownych ragdoll -ków.

Moja ukochana kotusia uzyskała 2 x Nominację do panelu BIS, w panelu głosy sędziów rozłożyły się 2 do 1. W niedzielę dzień przed siódmymi urodzinami wygrała porównanie z dorosłymi kocurami i otrzymała tytuł BIV – Best in Variety najlepszy kot w danej grupie kolorystycznejNa moim profilu na Facebook możecie zobaczyć Państwo filmiki z całego porównania »

Na zdjęciach Mrs. Joëlle Monney CH w czasie oceny IP EDUARDA. To cudowna kobieta, sędzia której radość i spokój udzielał się ocenianym Dzidziuś bardzo się jej podobał, zaskoczyła mnie ogromnie kiedy po Nominowaniu go do BIS całowała jego  łapki w panelu głosy sędziów rozłożyły się 2 do 1.

GIC ELIZABETH Jennifer World*PL otrzymała 2 x Ex1, 2 x CACS. Dziękuję sędziom Joelle Monney CH,  Jaana Jyrkinen FI oraz Pani Wioletcie  Bus-Bielawskiej.

Dziękuję Wszystkim Klubowi, przyjaciołom, znajomym, odwiedzającym wystawę za miło spędzony czas do zobaczenia.

9 Comments:

  1. GRATULACJE wymiatacie

  2. Moje uznanie gratulacje

  3. BRAWO, BRAWO, BRAWO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *