Miot urodzony / litter born 09.06.2020r.

Kocięta będą nosić imiona na literkę ″J″3

Para rodzicielska przyszła na świat w naszej hodowli i od samego początku darzy się wielkim uczuciem. Ich dzieci mają fenomenalny unikatowy kolor oka.

Matka   RAG n 04

animierte-flagge-polenSELENA  Jennifer World*PL córka najwyżej utytułowanej pary kotów w federacji FIFe. Rozpoczęła zdobywanie certyfikatów do tytułu CHAMPION. Karierę wystawową przerwało macierzyństwo. Koteczka ma na swoim wystawowym koncie 3 x NOMINACJE DO BIS.

Ojciec /  RAG a  03 21

SUPREME CHAMPION  (SC17, GIG17, IC17,CH17) ROLAND Jennifer World*PL, kocur o doskonałym wyglądzie z pięknym kolorem oka ma cudowny charakter. ROLAND jest pierwszym radollem (wśród kocurów i kotek)  blue bicolour tabby z tym najwyższym rangą tytułem wystawowym, umaszczenie bicolour zostało  uznane przez FIFe w 1992 roku.

MIOT ″J″3 Jennifer World*PL

MIOT ″J″3 Jennifer World*PL

  pedigree  Rodowód miotu / pedigree of the litter

Genetyka dziedziczenie umaszczenia: rodzic bicolour x rodzic mitted  =  potomstwo colorpoint / mitted / bicolour / bicolour mid high white

Tym razem imiona ze świata wiedźmina wymyślonego przez Andrzeja Sapkowskiego.


PL*Jennifer World JARPENPL*Jennifer World JARPEN

kocur  /  male

RAG a 04

umaszczenie blue mitted z blaze ❤️

kociak zamieszkał z Rodziną Pani Katarzyny.

Fotogaleria  –  informacje »


PL*Jennifer World JEMIOŁUSZKAPL*Jennifer World JEMIOŁUSZKA

kotka   /  female

    RAG n

umaszczenie seal colourpoint. Niesamowicie ogromne oczy, małe uszy, cudowna ekspresja ❤️

zamieszkała z kochającą Rodziną w Krakowie.

Fotogaleria  –  informacje »


CHAMPION WCF 2021
MULTI NOM BEST IN SHOW

PL*Jennifer World JENNEFERCH PL*Jennifer World JENNEFER

 kotka   /  female

 RAG n 21

umaszczenie colourpoint seal tabby ❤️

w nowym domu wesprze program hodowlany Rzeszowskiej hodowli.

Fotogaleria – informacje »


PL*Jennifer World JESSIPL*Jennifer World JESSI

 kotka   /  female

 RAG n 03

umaszczenie seal bicolour ❤️

 w nowym domu.

Fotogaleria – informacje »


PL*Jennifer World JIDAPL*Jennifer World JIDA

kotka   /  female

RAG a 03 21

umaszczenie blue bicolour tabby zachwyci i oczaruje każdego ❤️

 w nowym kochającym domku.

Fotogaleria – informacje »


PL*Jennifer World JITHINNEPL*Jennifer World JITHINNE

 kotka   /  female

RAG n 04 21

umaszczenie mitted seal tabby ❤️

 w nowym domu.

Fotogaleria – informacje »


PL*Jennifer World JNISPL*Jennifer World JNIS

kotka   /  female

RAG  n 03

umaszczenie seal bicolour  perfekcyjne V ❤️

w nowym domu.

Fotogaleria – informacje »


Informacje:

Jerzy Pilch w powieści Bezpowrotnie utracona leworęczność: Po paru latach, jakie od dnia stworzenia przeszły, dziś już jasno widać, że Panu Bogu poza kotami nic się do końca nie udało. Koty są stworzeniami skończonymi, reszta świata, łącznie z psami, jest wadliwa. Taki jest obiektywny stan rzeczy i daremnie jest, i nie należy nań się uskarżać.

15.06.20 reagują na dźwięki.

19.06.20 kociaki mają malutkie szpareczki zaczął się etap otwierania oczu.   6-12 dzień – kocięta stopniowo otwierają oczy, w tym czasie są one zawsze niebieskie.

08.07.20 część kociaków zastałam dzisiaj wyjadających z miseczki dorosłych kotek. Od jutra podajemy gotowane mięso.

11.07.20 korzystają z kuwety.

14.07.20 I odrobaczenie  FLUBENOL.

04.08.20 II odrobaczenie FLUBENOL.

11.08.20 I szczepienie PUREVAX RCP.

01.09.20 II szczepienie PUREVAX RCP.

Po seminarium którego gościem był Prof. dr hab. Tadeusz Frymus, specjalista chorób zakaźnych zwierząt, wykładowca Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, kierownik Zakładu Chorób Zakaźnych Małych Zwierząt na tymże wydziale. Członek „ Advisory Board on Cat Diseases”, stanowiącej ciało doradcze dla lekarzy praktyków w zakresie zwalczania chorób zakaźnych kotów. Napisał podręcznik chorób zakaźnych kotów i psów. Zalecam 3 szczepienie w wieku 20 tygodni lecz nie wcześniej niż miesiąc po odbiorze kota z hodowli czytaj więcej  »  

Do grupy szczepień zasadniczych u kotów należą szczepienia
– wirusowe zapalenie nosa i tchawicy kotów (FHV-1) jako pierwsze zakażeniu ulegają błony śluzowe jamy nosowej, gdzie wirus atakuje komórki nabłonka. Stamtąd zakażenie może się szerzyć na błony śluzowe gardła, spojówek i górnych dróg oddechowych.
– kaliciwiroza kotów (FCV) uproszczona nazwa „ koci katar”, to w rzeczywistości zespół objawów chorobowych ze strony górnych dróg oddechowych, spojówek i gardła, którego przyczyną jest kilka patogenów (Herpesvirus, Calicivirus) oraz bakterie z rodzaju Mycoplasma , Chlamydia , Bartonella czy Bordetella). Jedną z dwóch najważniejszych chorób, wywołujących infekcje górnych dróg oddechowych i spojówek jest kaliciwiroza. Od pewnego czasu mamy również do czynienia z bardzo ciężką postacią kaliciwirozy, tzw. kaliciwirozą ogólnonarządową  lub krwotoczną, w skrócie VS- FCV (Virulent Systemic Feline Calicivirus). Choroba zdiagnozowana w Stanach Zjednoczonych, początkowo występowała tylko na terenie USA i Kanady. Niestety import kotów do hodowli spowodował, że znane są już przypadki jej występowania w Europie. Jest to wyjątkowo zaraźliwa i ciężka w przebiegu postać choroby, o bardzo wysokiej śmiertelności dotkniętych nią kotów, na poziomie 60-70 %. Główne objawy to obrzęki w tkance podskórnej, owrzodzenia skóry, wymioty, krwiste biegunki, uszkodzenia wątroby , manifestujące się żółtaczką oraz ciężkie zapalenia płuc.Lekarze weterynarii w USA mimo zmiany ubrań roboczych ,byli w stanie zarazić swoje domowe koty.
– panleukopenia kotów (FPV)  zwana też potocznie „kocim tyfusem” lub „nosówką kotów”, to wysoce zaraźliwa choroba wirusowa przebiegająca z ostrym zapaleniem jelit. Towarzyszy jej znaczne obniżenie poziomu białych krwinek – leukocytów.

Kocięta z naszej hodowli wydajemy miedzy 13 a 15 tygodniem ich życia, przyszły Opiekun w podanym dla miotu terminie odbioru  ustala wspólnie z nami pasującą obu stronom datę przekazania zarezerwowanego kotka. Jeżeli kociak zostaje z nami powyżej 15 tego tygodnia życia naliczana jest opłata 10 zł za każdy dzień pobytu kota u nas do dnia jego odbioru.

Miot  ″J″3 może zmienić dom od 09.09.20

 Copyright  © by Jennifer World*PL®

Komentowanie jest wyłączone.