Miot urodzony / litter born 20.07.2021r.

Kocięta będą nosić imiona na literę: ″A″4

Matka  RAG a 04

animierte-flagge-polenCHAMPION GINA  Jennifer World*PL druga generacja Jennifer World*PL, jest po prostu piękna. Równiuteńkie rękawiczki, poduszki łapek różowiutkie, szeroka głowa, cudowny kształt i wielkość oczu, o barwie błękitnego nieba. Ma niesamowicie dużo energii,  wszędzie jest jej pełno, towarzyszy nam we wszystkich domowych czynnościach. Uwielbia biegać za wszystkim co się rusza, absolutnie nie znosi samotności. Koteczka ma wspaniałe drzewo genealogiczne jej rodzice to bardzo wysoko utytułowane koty. Równie wcześnie jak mama, ciocia, przyrodnia siostra zaczęła  swoją karierę wystawową. Koteczka posiada dwa certyfikaty do tytułu INTERNATIONAL CHAMPION.

Ojciec  RAG n

FERDEK Jennifer World*PLanimierte-flagge-polen kocur z dużą mocną głową, doskonale osadzonymi uszami i o bardzo miłym charakterze. Mamą kocurka jest jedna z najwyżej utytułowanych kotek w FIFe  SUPREME CHAMPION ALEKSANDRA Jennifer World*PL. Jego ojciec CHAMPION  Dollhouserags Silver MAXIMILLAN*CDN pochodzi z renomowanej kanadyjskiej hodowli w rodowodzie ma najlepsze stare linie.

MIOT ″A″4 Jennifer World*PL

MIOT ″A″4 Jennifer World*PL

Genetyka dziedziczenie umaszczenia: rodzic mitted x colourpoint = potomstwo mitted / colourpoint. Mama i tata kociąt są niepręgowani o genotypie aa – urodzą się kocięta niepręgowane o genotypie aa.


PL*Jennifer World ABEL

kotka   /  female

 RAG n

umaszczenie seal  colourpoint ❤️

w nowym domu.

Fotogaleria – informacje »


PL*Jennifer World ALECHANDROPL*Jennifer World ALECHANDRO

kocur  /  male

RAG n

umaszczenie seal colourpoint ❤️

w nowym domu. Kocurek zamieszkał w Gdańsku.

Fotogaleria  –  informacje »


PL*Jennifer World ALICJAPL*Jennifer World ALICJA

kotka   /  female

 RAG a

umaszczenie blue  colourpoint ❤️

w nowym domu.

Fotogaleria – informacje »


Siedzi kotek w oknie. ″Siedzi kotek w oknie i patrzy na pole.  Nie pójdę na spacer, w domu siedzieć wolę. Nie przejdę po śniegu bosymi łapkami. Może mi kto kupi buty z cholewami? ″
Czesław Janczarski

Informacje:

Już podczas ciąży kotki, rozwija się u kociaka zmysł dotyku i równowagi. W momencie urodzin zaczyna rozwijać się zmysł węchu. W pierwszym tygodniu życia kociak orientuje się w otaczającym go świecie dzięki tym właśnie zmysłom. Jego oczy i uszy pozostają bowiem zamknięte jeszcze przez jakiś czas. W tym czasie kocia matka pielęgnuje kocię i liżąc masuje mu brzuszek stymulując trawienie oraz wydalanie. W czasie pierwszego tygodnia swojego życia małe koty bardzo szybko rosną potrafią podwoić swoją wagę urodzeniową.

30.07.21 pojawiły się  szparki w miejscu oczu, jest to  zwiastun ich otwierania. Oczy otwierają się  po 7-10 dniach (w pełni otwarte są po 8-20 dniach). Oczy małych kociąt są zazwyczaj niebieskoszarawe, właściwa barwa pojawia się dopiero ok. 12 tygodnia życia

19.08.21 pierwszy stały posiłek.

21.08.21 kuweta zaliczona

26.08.21  I odrobaczenie

26.08.21 przyszedł czas wędrówek maluszków, zaglądają w każdy kąt

09.08.21  II odrobaczenie

23.09.21 I szczepienie

Do grupy szczepień zasadniczych u kotów należą szczepienia przeciwko:
wirusowi zapalenie nosa i tchawicy kotów (FHV-1)(choroba grypopodobna wywołana przez herpeswirusa);
kaliciwiroza kotów (FCV)(choroba grypopodobna ze stanem zapalnym w jamie ustnej wywołana przez kaliciwirusa);
panleukopenia kotów (FPV) (poważna choroba powodująca krwawą biegunkę, wywoływana przez parwowirusa).

14.10.21 II szczepienie oraz chipowanie. 

Kociaki mogą zmienić dom 22.10.2021

   Copyright  © by Jennifer World*PL® 

Komentowanie jest wyłączone.