FEDERICO Jennifer World*PL

Urodzony 13.06.2014r.
Umaszczenie  colourpoint w kolorze seal. Colourpoint ciemna maska w tym samym kolorze  uszy, łapki i ogon, ciało bez białego koloru, oznaczenia bardzo wyraźne, nos i poduszki łap w kolorze znaczeń.
RAG n
Rodzice / parents

SC ALEKSANDRA Jennifer World*PL  &  CH Dollhouserags Silver MAXIMILLIAN*CDN

Fantastyczny kocurek z pięknymi wyrazistymi oczami. Mając zaledwie cztery tygodnie biegał za miesiąc starszymi kociakami próbując im dorównać.

 Zeszły się cztery koty. Z czterech różnych stron świata. Jeden pochodził z Mrukoty, drugi z górnej Dachoty, trzeci z miasta Myszkowa (zaraz obok Kotkowa), a czwarty z wyspy Drapata. Rozsiadły się w czterech fotelach I rozpoczęły rozmowę o kocich celach, kocich fortelach i o tym, czy myszy surowe są zdrowe? Przez całe rano tak gadały, przez popołudnie, przez wieczór cały, co najdziwniejsze jednak, zaznaczam, obywały się bez tłumacza.

Wiadomość:  Federico jest wyjątkowym kotem. Nazywamy go Gospodarzem. Jest nasza chlubą i prawdziwą pociechą. A przede wszystkim wśród 2 psów i drugiego kota to on rządzi.

Faktycznie nie boi się niczego. A przede wszystkim znosi wszystkie przytulasy dzieci 😀😀

Wiadomość: Nasz ogrodowy pupilek- nawet sąsiedzi go znają przez siatkę. ? cudne macie te ragdolle ? pozdrawiam.

Wszystko co chciały przekazywały przez jedno miau, albo dwa miauy. Z tego wynika, moi złoci, że z wszystkich na świecie języków, najłatwiejszy jest język koci. Brak tylko do niego podręczników. Ludwik Jerzy Kern

Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.