Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

CH GINA Jennifer World*PL

 

kotka uzyskała 2 certyfikaty do tytułu INTERNATIONAL CHAMPION FIFe
CHAMPION FIFe 2015

GINA Jennier World PL

 

• Urodzona 10.07.2014r.
• umaszczenie blue mitted RAG a 04
• waga 3,500 kg
• grupa krwi A
• badania w kierunku HCM kardiomiopatii przerostowej serca dla ragdolla N/N
• badania w kierunku HCM kardiomiopatii przerostowej serca dla maine coon N/N
• PKD wielotorbielatowość nerek N/N

ojciec / father                  

animierte-flagge-tschechische-republikEUROPA CHAMPION
GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ
DISTINGUISHED MERIT

matka / mother

animierte-flagge-polen

SUPREME CHAMPION, GRAND INTERNATIONAL PREMIOR
ANASTAZJA Jennifer World*PL

 

W 1973 roku  Blanche Herman (trzecia hodowla na świecie) kupiła od Ann Baker parę hodowlaną – kocura o imieniu Bam Bam – blue mitted i kotkę Pebbles – seal mitted. Czy GINA nie przypomina BAM BAM.

ragdoll bam bam

BAM BAM Raggedy Ann RAG a 04

                          GINA

jest po prostu piękna. Równiuteńkie rękawiczki, poduszki łapek różowiutkie, bez plamek. Szeroka głowa, cudowny kształt i wielkość oczu, o barwie błękitnego nieba. (Potwierdzają to wpisy do kart ocen dokonanych podczas Cat Show przez Międzynarodowych Sędziów.) Ma niesamowicie dużo energii,  wszędzie jest jej pełno, towarzyszy nam we wszystkich domowych czynnościach. Uwielbia biegać za wszystkim co się rusza, absolutnie nie znosi samotności. W tej niesamowitej kotusi zakochał się z wzajemnością mój mąż.  Jak można byłoby ich rozdzielić, a i ja uwielbiałam i  dalej uwielbiam jej mizianie, mruczenie, otwartość. Koteczka ma wspaniałe drzewo genealogiczne jej rodzice to bardzo wysoko utytułowane koty.

Pełna analiza rodowodu FPL:
Ilość wszystkich pokoleń: 14
Ilość kotów: 474

GINA niedługo skończy 2 lata, urodziła i odchowała miot, przyszedł czas na korektę jej opisu. Ta najmniejsza z naszych koteczek  jest przywódcą  kociego stada. Wszystkie kotki pozwalają jej na największe szaleństwa, zwłaszcza ALEKSANDRA która ma wręcz anielską cierpliwość. Jej dzieci odziedziczyły cudowny charakter. Wcześnie  zaczęła swoją karierę wystawową, mając zaledwie cztery miesiące otrzymała 2 x Ex1 na International Cat Show w Łodzi.

 

Koty doskonale wiedzą, jak żyć chwilą teraźniejszą, a przy odrobinie szczęścia, mogą nauczyć nas, jak znaleźć dla siebie miejsce w promieniach słońca. Ellen Perry Berkeley

Czasami myślę kiciu, że trzymasz mnie przy życiu. Szczególnie pod koniec lata, gdy pogoda figle płata, to na jesienne spleeny mój kotek jest jedyny. Serce z wdzięczności topnieje gdy Pusia (GINA) kolana mi grzeje, a swym mruczeniem, do spania snuje swe kocie bajania. Krystyna Susabowska

Wiem niewiele, lecz powiem, co wiem, choć nie będzie to pewnie myśl złota: Najpiękniejszą muzyką przed snem, jest mruczenie szczęśliwego kota.

Jej oczka weń się wpatrują – to szpaki podskakują z jednej gałęzi na drugą. Skaczą już sobie dość długo. Nagle z wierzchołka tuż pod niebem poleciały za innym chlebem. Tę chwilę jedyną w życiu zawdzięczam tobie kiciu. Krystyna Susabowska.

 Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home Kotki CH GINA Jennifer World*PL
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL