Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

FEDERICO Jennifer World*PL

 

Urodzony 13.06.2014r.
Umaszczenie  colourpoint
seal
RAG n
Colourpoint ciemna maska w tym samym kolorze  uszy, łapki i ogon, ciało bez białego koloru, oznaczenia bardzo wyraźne, nos i poduszki łap w kolorze znaczeń.

Rodzice / parents

SC ALEKSANDRA Jennifer World*PL  CH Dollhouserags Silver MAXIMILLIAN*CDN

Fantastyczny kocurek z pięknymi wyrazistymi oczami. Mając zaledwie cztery tygodnie biegał za miesiąc starszymi kociakami próbując im dorównać.

 Zeszły się cztery koty. Z czterech różnych stron świata. Jeden pochodził z Mrukoty, drugi z górnej Dachoty, trzeci z miasta Myszkowa (zaraz obok Kotkowa), a czwarty z wyspy Drapata. Rozsiadły się w czterech fotelach I rozpoczęły rozmowę o kocich celach, kocich fortelach i o tym, czy myszy surowe są zdrowe? Przez całe rano tak gadały, przez popołudnie, przez wieczór cały, co najdziwniejsze jednak, zaznaczam, obywały się bez tłumacza.

Wiadomość na FB; Nasz ogrodowy pupilek- nawet sąsiedzi znają Czesia przez siatkę. ? cudne macie te ragdolle ? pozdrawiam

Kocurek na trzech ostatnich zdjęciach w wieku 5 i pół miesiąca, jego waga 5,5 kg. Dziękuję Państwu za wspaniałą opiekę nad kocurkiem. Czesiu powiem krótko: żyj 100 lat.

Wszystko co chciały przekazywały przez jedno miau, albo dwa miauy. Z tego wynika, moi złoci, że z wszystkich na świecie języków, najłatwiejszy jest język koci. Brak tylko do niego podręczników. Ludwik Jerzy Kern

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL