Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

FEDERICO Jennifer World*PL

 

Urodzony 13.06.2014r.
Umaszczenie  colourpoint
seal
RAG n
Colourpoint ciemna maska w tym samym kolorze  uszy, łapki i ogon, ciało bez białego koloru, oznaczenia bardzo wyraźne, nos i poduszki łap w kolorze znaczeń.

Rodzice / parents

SC ALEKSANDRA Jennifer World*PL  CH Dollhouserags Silver MAXIMILLIAN*CDN

Fantastyczny kocurek z pięknymi wyrazistymi oczami. Mając zaledwie cztery tygodnie biegał za miesiąc starszymi kociakami próbując im dorównać.

 Zeszły się cztery koty. Z czterech różnych stron świata. Jeden pochodził z Mrukoty, drugi z górnej Dachoty, trzeci z miasta Myszkowa (zaraz obok Kotkowa), a czwarty z wyspy Drapata. Rozsiadły się w czterech fotelach I rozpoczęły rozmowę o kocich celach, kocich fortelach i o tym, czy myszy surowe są zdrowe? Przez całe rano tak gadały, przez popołudnie, przez wieczór cały, co najdziwniejsze jednak, zaznaczam, obywały się bez tłumacza.

Czesio, czyli Federico jest wyjątkowym kotem. Nazywamy go Gospodarzem. Jest nasza chlubą i prawdziwą pociechą. A przede wszystkim wśród 2 psów i drugiego kota to on rządzi.

Faktycznie nie boi się niczego. A przede wszystkim znosi wszystkie przytulasy dzieci 😀😀

Wiadomość na FB; Nasz ogrodowy pupilek- nawet sąsiedzi znają Czesia przez siatkę. ? cudne macie te ragdolle ? pozdrawiam

Kocurek na trzech ostatnich zdjęciach w wieku 5 i pół miesiąca, jego waga 5,5 kg. Dziękuję Państwu za wspaniałą opiekę nad kocurkiem. Czesiu powiem krótko: żyj 100 lat.

Wszystko co chciały przekazywały przez jedno miau, albo dwa miauy. Z tego wynika, moi złoci, że z wszystkich na świecie języków, najłatwiejszy jest język koci. Brak tylko do niego podręczników. Ludwik Jerzy Kern

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL