Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii Z kolejnego International Cat Show wracam szcześliwa
formats

Z kolejnego International Cat Show wracam szcześliwa

W sobotę 05.10.13r.  kotka od której wszystko się zaczęło ulubienica Patryka   JENNIFER Snowy Planet*PL of  Jennifer World*PL  uzyskała tytuł  CHAMPION. Według  sędziego Mr. Luigi Comorio (IT) moglibyśmy pokusić się dla niej o wyższe tytuły, ale choć bardzo lubi ona wszelkie wyjazdy i  spacery,  źle znosi zamknięcie w wystawowej klatce.  Dla jej zdrowia odpuszczamy i cieszymy się że jest z nami. Jej dzieci  ANTONIO Jennifer World*PL  otrzymał ocenę doskonałą z pierwszą lokatą czyli Ex1 i ostatni potrzebny mu certyfikat CAP, od dziś nosi  tytuł PREMIOR. BESSI Jennifer World*PL  w wystawie uczestniczyła zarówno 05 jak i 06.10 otrzymała  2 x Ex1, sędzia Mrs. Beverly Elian z Rumuni  Nominowała ją do Best in Show Wystaw.   Best in Show jest to finałowa gala wystawy, biorą w niej udział najpiękniejsze koty danego dnia wystawy. Każdy kot nominowany przez sędziego do Best in Show wystawy, musi uzyskać przynajmniej 97 punktów wg standardu ( na 100 możliwych) swojej rasy. Jest to dla nas uznanie tym większe iż Sędzia Mrs. Beverly jest wybitną znawczynią tej rasy, a zarazem również jej hodowcą. Kocia młodzież (6-10 miesięcy) i kocięta (3-6 miesięcy) otrzymują tylko oceny z odpowiednią lokatą, ale nie dostają certyfikatu.

BUGATTI Jennifer World*PL uzyskał  2 x  Ex1  to bardzo dobry początek GRATULUJEMY !!! i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy za przygotowanie i wystawienie kocurka, oraz za bardzo miło spędzony razem czas. Z ogromną radością obserwowałam więź jaka wywiązała się między PAŃSTWEM a Bogusiem.

Zdjęcia znalezione na Portalu TwojeKoty.eu,

niestety sala była niedoświetlona. Nawet zdjęcia zrobione przez profesjonalnego fotografa – zamieszczone powyżej,  nie są idealne.

4 komentarze

  1. Stanisława

    Pięknie, moje G R A T U L A C J E.

  2. Joanna

    Jak koty piękne wychuchane wydmuchane to wynik nie może być inny gratulacje

  3. Wojciech

    Bessi jakaś ty śliczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL