Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS
Home Bez kategorii Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
formats

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy

Published on 20 grudnia 2014, by in Bez kategorii.

dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich, dzień, który już każdy z nas zna od kołyski. Niebo ziemi, niebu ziemia, wszyscy wszystkim ślą życzenia, drzewa ptakom, ptaki drzewom. Tchnienie wiatru płatkom śniegu. Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku, dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku. Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem. Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze. Niebo ziemi, niebu ziemia, Wszyscy wszystkim ślą życzenia, a gdy wszyscy usną wreszcie noc igliwia zapach niesie. Tekst: Krzysztof Dzikowski dla zespołu Czerwone Gitary.

Życzymy Państwu Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia. Na co dzień jak każda rodzina i nasza ma swój domowy rytm – jednak w okresie przedświątecznym i świątecznym sporo się zmienia: przygotowania, pichcenie potraw, krzątanina temu wszystkiemu przyglądają się z wielkim zainteresowaniem wszystkie koteczki na zdjęciach IC ANASTAZJA i IC BESSI Jennifer World*PL

u schyłku 2014 roku nadszedł czas na jego podsumowanie… fantastyczny sezon wystawowy, 10 pięknych kociąt znalazło szczęśliwe domy. GINA wygrała bitwę o nasze serca i została na zawsze  członkiem naszej ludzko kociej rodziny.  Cudowny rok!!!

6 komentarzy

 1. Monika

  Dziękuje, nawzajem:)

 2. Irena

  Dziękuję Pani Ewo. Dla Państwa również przesyłamy serdeczne życzenia. Wszystkiego dobrego.

 3. Paola P.

  Grazie Ewa, tantissimi auguri anche a voi tutti.

 4. Marcin

  Zdrowych ,Spokojnych i Radosnych oraz Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku !

 5. Justyna

  Kochana i dla Was cudownych Świat pełnych miłości i rodzinnego ciepła.

 6. Joanna

  Serdeczne życzenia przesyłają Blanche, Asia i Dawid z Miechowa. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL