Adopcja

Nie szukamy Rodziny lub osoby której nie stać na zakup kota bo z pewnością potem nie będzie jej stać na dobrej jakości karmę oraz zaspokojenie innych kocich potrzeb.

Adopcja bezpłatna – jedynie zwrot kosztów rodowodu, szczepień chiopwania, rejestracji w bazie safe animal… 500,00 zł

PL*Jennifer World GASTON

Jedynym problemem z jakim się boryka kocurek to zatkane kanaliki łzowe. GASTON  jest kociakiem wesołym, ciekawskim i stale obecnym. Wszędzie zajrzy,  sprawdzi co mąż je. Zapowiada się na potężnego kocura.

Fotogaleria  –  informacje »

 

Zapraszam do kontaktu: telefon, WhatsApp,  FaceTime +48/692 580 995

Adopcja kotki po hodowlanej.

OBECNIE NIE MAMY KOTKI DO ADOPCJI.

jest całkowicie bezpłatna bo to adopcja nie sprzedaż kotki po hodowlanej. Cudownej, kochanej, zdrowej, po zabiegu kastracji. Do domu bez innych zwierząt, dlaczego bez innych zwierzaków? by była w centrum uwagi. Jeżeli myślicie Państwo o późniejszym do-koceniu zawsze można adoptować dwie znające się już kotusie.

Oddanie dorosłych kotów wycofanych z programu hodowlanego do adopcji to bardzo trudna decyzja dla hodowcy. To wybór pomiędzy naszymi uczuciami do kota, którego kochamy, a jego dobrym i szczęśliwym życiem.

Dorosłe koty potrzebują miłości i odpowiedzialnego domu w stopniu nie mniejszym niż kocięta.

″Odlot szpaków. Rankiem deszczyk szyby przyprószył i jakoś smutno na duszy. A kicia z noskiem przy oknie patrzy jak drzewo moknie. W co się wpatruje ta kicia? Jaki to dzień mamy dzisiaj? Jeden z ostatnich dni lata. Na olszy brać skrzydlata.″
Krystyna Susabowska

Copyright © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.