Przydomek Jennifer World ® chroniony prawem patentowym RP

Dziś dotarło Świadectwo Ochronne, choć jesteśmy chronieni już blisko rok.

 

Uzyskane prawo gwarantuje  wyłączność korzystania ze znaku w sposób zarobkowy i zawodowy na terytorium całej Polski, w zakresie towarów i usług wymienionych w świadectwie ochronnym. Jednocześnie możemy zakazać osobom nieuprawnionym korzystania z identycznych lub podobnych oznaczeń względem identycznych lub podobnych towarów i usług.

Znak towarowy ma charakter monopolu, a więc takie prawo jest prawem wyłącznym i przysługuje tylko jego właścicielowi.

W moim imieniu działa Kancelaria Prawników i Rzeczników Patentowych. Zajmujących się ochroną prawną rozwiązań technicznych na obszarze międzynarodowym.

Przy okazji przypomnę, że wszelkie wyłączne prawa autorskie tekstów na stronie hodowli Jennifer World*PL, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 o prawie i prawach pokrewnych (Dz.U.1994 Nr 24 poz.83) należą do mnie. 

Niestety notorycznie kopiowane są moje teksty ze strony internetowej, teksty znajduję nie tylko na stronach hodowli ale i internetowych sklepów zoologicznych. Przecież wystarczy zapytać i dodać informacje skąd tekst został pobrany.

″Kopiowanie treści ze stron internetowych stanowi naruszenie praw autorskich, może więc pociągnąć za sobą odpowiedzialność cywilną, a nawet karną. Autorskie prawa osobiste do artykułów przysługują ich autorom, a jeżeli treści są opublikowane na branżowych serwisach internetowych, to majątkowe prawa autorskie znajdują się w posiadaniu osób prowadzących takie właśnie serwisy.″

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *