I miejsce w rankingu FPL SUPER KOT 2019 roku

Jak mówi Magda Gessler “mamy to” – aż trzy koty z przydomkiem Jennifer World*PL otrzymały tytuł SUPER KOT FPL 2019.

 

I miejsce w rankingu FPL SUPER KOT 2019 roku otrzymał 

🏆🏆🏆🍾 SP EDUARDO Jennifer World*PL 🍾🏆🏆🏆 

 

EDUARDO  zajął również I miejsce w klubowym rankingu Super Kot Felis Posnania 2019 kat.I. W tym roku rywalizacja była zaciekła kocurek stawał przeciwko bardzo wysoko utytułowanej już konkurencji kotów perskich, birmańskich i ragdolli, a nawet tureckiego wana.

 

 

Tytuł SUPER KOT 2019 roku otrzymała również moja wielka kocia miłość

🍾🏆🏆🏆 SC GIP ANASTAZJI Jennifer World*PL🍾🏆🏆🏆 

 

6 miejsce SUPER KOT 2019 wśród dorosłych kotek hodowlanych kat.I otrzymała nasza wychowanka

🍾🏆🏆🏆 SC ELIZABETH Jennifer World*P🍾🏆🏆🏆 

 

To jest dla mnie niespodzianka. Dlaczego niespodzianka? ponieważ kotka była zaledwie na 7 wystawach mam kolejny powód do dumy.

W rankingu do tytułu SUPER KOT – koty klasyfikowane są w 6 grupach i 4 kategoriach bez względu na rasę. Grupa-dorosłe kocury (kl. 1,3,5,7,9) Grupa-dorosłe kotki (kl. 1,3,5,7,9) Grupa-młodzież i kocięta (kl. 11,12) Grupa-kastraty (kl.2,4,6,8,10) Grupa-kastratki (kl.2,4,6,8,10) Grupa–weterani (kl. 17). Do kategorii I należą rasy kotów: EXO Exotic, PER Persian, RAG Ragdoll, SBI Sacred Birman, TUV Turkish Van.

Wzorem ubiegłego roku przy tej okazji  podsumujemy miniony rok. Bez wątpienia był to rok konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju hodowli  oraz realizacji naszych postanowień i marzeń. Przywitaliśmy na świecie 12 wspaniałych miotów. Z dwóch z nich zostawiamy dla siebie dwie koteczki. Z połączenia FERDKA który na co dzień mieszka u naszych przyjaciół  &  GIC KLEMENTYNY Jennifer World*PL  zostaje z nami YVETA. Od pierwszych chwil życia wiedzieliśmy, że ta mała przylepka zostanie z nami w hodowli.  Niespełna  miesiąc później z doskonałego połączenia  CH JENNIFER  Snowy Planet*PL DM & SC ROLAND Jennifer World*PL przyszła na świat  ANTONINA w wymarzonym umaszczeniu  seal colourpoint lynx której wielkim atutem  są ogromne piękne oczy i wielkość zapowiada się na potężną kicię. Na zasłużoną emeryturę przeszły dwie nasze koteczki SC GIP ANASTAZJA  Jennifer World*PL  oraz jej mama  CH JENNIFER  Snowy Planet*PL DM która  urodziła nasz pierwszy miot ragdolli na literę ″A″  i tak szczęśliwie się złożyło, że jej ostatnie dzieci  również mają imiona na literęA″3 cyfra w tym przypadku oznacza, że 3 raz zaczynamy alfabet.

PL*Jennifer World ANTONINA & YVETA

Był to dobry rok dla Hodowli Jennifer World*PL

8 Comments:

  1. Gratulacje! jesteście BEST OF BEST

  2. Katarzyna Sieradzka

    Gratulacje 😻

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *