″Mamy to″ SUPER KOT 2018 roku

16.02.2019r. wzięliśmy udział w Gali zorganizowanej pod patronatem Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia FPL, a mającej uhonorować koty, które w roku 2018 zostały uznane za najlepsze koty tej federacji. Uroczyste wręczenie pucharów, rozet i dyplomów dla Laureatów rankingów National Winner i Super Kot 2018,  miało miejsce podczas Pokazu Kotów Rasowych zorganizowanego z okazji Obchodów Światowego Dnia Kota, w Centrum Handlowo Rozrywkowym Sukcesja, przy Al. Politechniki 1, 93-590 w Łodzi. Jesteśmy bardzo dumni mogąc ogłosić, że SC ELWIRKA Jennifer World*PL  znalazła się bardzo wysoko w tym rankingu bo w trójce najlepszych. Bardzo dziękujemy Felis Polonia za tak zaszczytne wyróżnienia. Było mi  miło spędzić ten dzień w gronie Laureatów i wspólnie celebrować sukcesy.

 Co prawda mamy już 2019 rok, ale dopiero teraz mam czas na podsumowanie minionego 2018. To był aktywny i bardzo udany rok dla hodowli Jennifer World*PL. Obfitował w sukcesy, naukę, ale też skłaniał do przemyśleń. Tytuł SUPER KOT ROKU 2018 dla SC ELWIRKI Jennifer World*PL jest zwieńczeniem jej  sukcesów wystawowych. ELWIRKA zaledwie w 4 miesiące (uwzględniając miesięczną przerwę wakacyjną  wychodzi, że w 3 miesiące) sięgnęła po tytuły SUPREME CHAMPION FIFe 2018, GRAND INTERNATIONAL CHAMPION FIFe 2018,  INTERNATIONAL CHAMPION FIFe  2018, CHAMPION FIFe 2018. Wygrywała  BEST IN SHOW ADULT najpiękniejszy dorosły kot całej kategorii I, MULTI BEST IN SHOW CATEGORY I czyli tytuł najlepszej kotki dorosłej całej kategorii I, BEST OF THE BEST czyli najlepszy kot całej wystawy, MULTI NOM BEST IN SHOW, a teraz SUPER KOT FPL/FIFe 2018. Bardzo żałuję, że nie pokusiłam się dla niej o tytuł JUNIOR WINNER miała  spore szanse już na pierwszej wystawie zgarnęła BEST IN SHOW KITTEN, BEST KITTEN SPECIAL RAGDOLL SHOW.

W minionym roku na ringach wystawowych błyszczały jeszcze  SC ANASTAZJA Jennifer World*PL która zdobyła tytuły  SUPREME  CHAMPION FIFe 2018, GRAND INTERNATIONAL CHAMPION FIFe 2018, jej córka CH GINA jennifer World*PL otrzymała dwa certyfikaty do tytułu INTERNATIONAL CHEMPION, koteczka IC ELEKTRA Jennifer World*PL uzyskała 1 certyfikat do tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION zdobyła tytuły INTERNATIONAL CHAMPION FIFe 2018, CHAMPION FIFe 2018, BEST IN COLOUR WINNER, NOM BEST IN SHOW. Nie wypada mi nie wspomnieć naszych cudnych ragdollek mieszkających w zaprzyjaźnionych hodowlach GIC ULITY Jennifer World*PL,  SC DEBORKI i GIC ELIZABETH Jennifer World*PL  ich sukcesy można prześledzić w NEVS.

Z czego jestem tak naprawdę ogromnie dumna?  to z faktu, (będzie kilka ″że″)

– że ELWIRKA  to 4 generacja Jennifer World*PL nasza własna linia 
– że z powodzeniem stajemy w szranki z kotami sprowadzonymi z zagranicy
– że pokazujemy koty urodzone u nas z naszym polskim przydomkiem
– że międzynarodowi sędziowie  tak wysoko oceniają nasze koty

Dziękujemy Sędziom za doskonałe oceny i opisy naszych kotów oraz Organizatorom Wystaw. Dziękujemy wszystkim życzliwym nam hodowcom, przyjaciołom i znajomym za wspaniałą atmosferę i wiele dobrego humoru. Niestety nie  obeszło się bez zawiści ze strony konkurencji Polaków nic nie boli bardziej niż czyjś sukces ale dałyśmy radę. Hodowcy zapominają poco są wystawy. Zapraszam do zakładki ″Początki polskiej felinologi »″
 
Celem każdej wystawy nie jest wybór najpiękniejszego kota, lecz ocena i wybór zwierzęcia najbardziej zbliżonego do określonego wzorca rasowego. Nie służą one zaspokajaniu ludzkiej próżności, lecz stanowią niezastąpioną akcję promocyjną dla tego gatunku. Rousselet-Blanc P. (red.), 2008 Koty. Wyd. LAROUSSE, Warszawa.

5 Comments:

  1. Gratuluję!!! Monika

  2. Wielkie gratulacje, kotka zasłużyła jest piękna. Wiem o czym piszesz z jednej strony radość z drugiej paskudne zachowanie konkurencji, a to co działo się w Pizen to mnie by cholera wzięła. Załatwianie, podbieranie stewardów to chamstwo z tym kluby powinny zrobić porządek. Gratulacje Ewo. Barbara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *