KONSTANCJA Jennifer World*PL

 po domowemu KOSTECZKA. Kotka posiada 2 certyfikaty do tytułuCHAMPION FIFe 2016

konstancja•  Urodzona 09.06.2015r.
•  umaszczenie seal bicolour
• 
RAG n 03
•  waga 6,300kg
•  grupa krwi A
•  b
adania w kierunku  HCM kardiomiopatii przerostowej wynik N/N

matka INTERNATIONAL CHAMPION
BESSI Jennifer World*PL
 

ojciec GRAND INTERNATIONAL CHAMPION ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*Cz DISTINGUISHED MERIT

KONSTANCJA

EC FINSHYSHAMAN’S LITTLE MAN LOVE

EC FINSHYSHAMAN’S LITTLE MAN LOVE

To fantastyczna kotka z mocno zaznaczonymi policzkami, dużym otwartym okiem, mocną głową i doskonałą strukturą futra. Idealne V, pięknie rozłożony kolor. Mała okup-antka kiedy się budzi biega z płaczem dopóki nie usłyszy czyjegoś  głosu. Czeka by wziąć ja na ręce i przytulić, odwdzięcza się mruczanką i pięknym kocim uśmiechem. CUDO!!!

CH CZEKUNIA SIMBALIRAGS &GIC JANTAR SIMBALIRAGS pradziadkowie ze strony mamy, to pierwsza para RAGDOLLI sprowadzona do polski w 2001r. przez Panią Zofie Jankowską Hodowla Koci Szarm*PL. Mamy nadzieje że dorówna, urodą pra pra dziadkowi wielokrotnie nagradzanemu na cat show (11 x NOM BIS, 5 x BIS, 3 x BOB) EC FIN*SHYSHAMAN’S LITTLE MAN LOVE.

Untitled-5rodowód FPLPełna analiza rodowodu:
Ilość wszystkich pokoleń: 14
Ilość kotów: 466

 

Mama miotów:

MIOT I3 MIOT B3 MIOT F2
POWIEDZ MU. Powiedz mu, że go kochasz.  Niech ci się nie zdaje, że kot jest szczęśliwy,gdy się tylko naje, że już mu nic nie trzeba oprócz pełnej miski; powiedz mu, że go lubisz i że jest ci bliski. Bo kot – choć o tym nie wiesz – jednak na to czeka i bardzo chce t o właśnie słyszeć od człowieka, którego na swój sposób też uczuciem darzy. Chyba ci to okazał? Może wiele razy… Bo kot – chociaż swych uczuć nie wyrazi słowem też mówi, choć ci trudno zrozumieć tę mowę. Może z czasem… a jeśli los będzie łaskawy pojmiesz również, że k  o c i e to też t w o j e sprawy.

Dziękuję Ci, mój kocie, za to, że jesteś ze mną, bo kiedy gasną światła – to ciemność jest mniej ciemną… Samotność mniej samotna, a łzy jakby mniej słone, gdy koło nóg mych przechodzisz z uniesionym ogonem… Katarzyna Ryrych.

Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.