Ponad 1 100 km w jeden dzień w upale 33ºC

30.06.2019 po 2 w nocy  wyjechaliśmy  do Tczewa na  Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych. Udział braliśmy  tylko w jednym dniu (w niedzielę) ponieważ dom pełen maluszków, a starszaki z miotów T2, V2, W2 powoli wyfruwają z rodzinnego gniazda pożegnałam już TRYSTANA, TAYLER, VIRGINIE, VIERKE  w sobotę VENDE i WANDZIE szczęśliwego życia kochane kociaki.
 
 

 

do domu wróciliśmy z DWUKROTNYM ZWYCIĘZCĄ BEST in SHOW CAT.I TCZEW 2019

 

SC ANASTAZJA Jennifer World*PL 2 x BEST in SHOW  🙂 Pierwszy tytuł  BEST in SHOW wygrała po porównaniu z najpiękniejszym kocurem kat. I. (Decyzją organizatorów wystawy kocur z tytułem Best in Show Male i kotka z tytułem Best in Show Female rywalizowały  między sobą o tytuły Best in Show – najlepszy z najlepszych danej kategorii i Best in Show Opposite Sex BOS – najlepszy z najlepszych pod kątem płci w danej kategorii)Drugi tytuł  BEST in SHOW TCZEW 2019 NASTUSIA otrzymała w klasie 17 a czyli Weteranów.

Na tej wystawie swój debiut wystawowy miała MOLLI Jennifer World*PL. Od dzisiaj jest w 2/3 CHAMPION czyli jeszcze 1 certyfikat brakuje jej do tego tytułu. Kotka znalazła się też w finale wystawy czyli w panelu BEST in SHOW. MOLLI Jennifer World*PL

Naszemu Dzidziusiowi od dzisiaj brakuje jednej zagranicznej wystawy do tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION.

7 Comments:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *