Pierwsza ragdollka RAG c 03 21 w Federacji FELIS POLONIA

Z  najwyższym tytułem FIFe  SUPREME CHAMPION dawniej EUROPA CHAMPION

Właśnie otrzymałam z Organizacji Felis Polonia (FPL) potwierdzenie, że ELWIRKA Jennifer World*PL jest pierwszą radollką o umaszczeniu bicolour w kolorze lilac z lynx (tabby) z tytułem GRAND INTERNATIONAL CHAMPION FIFe. 19-20.10.2018r. kotka na dwudniowej Wystawie Kotów Rasowych w Bańskiej Bystrzycy otrzyma ostatnie certyfikaty do tytułu SUPREME CHAMPION FIFe. Co za tym idzie jest pierwszą kotką rasy ragdoll z tym zaszczytnym najwyższym możliwym do uzyskania tytułem wystawowym. Umaszczenie bicolour zostało uznane przez FIFe w 1992r.

 W sobotę kotkę oceniała Mrs. Helene Reiter DE jestem ogromnie dumna z tej oceny.  ELWIRKA Jennifer World*PL zwyciężyła w bardzo licznej stawce 1/6 kotki rasy SBI święty birmański i otrzymała NOM for Best in Show. BIS przegraliśmy jednym głosem z kotką sędzi którą zresztą sędzia sama oceniała.

Na wystawę zjechały również kotki GIC DEBORA Jennifer World*PL i GIC ELIZABETH Jennifer World*PL.  Obie kotki otrzymały kolejne certyfikaty do tytułu SUPREME CHAMPION, ELIZABETH zarówno w sobotę jak i w niedziele została  NOM for Best in Show.

9 Comments:

  1. Ogromne gratulacje dla Elwirki i hodowli w ktorej ta pieknosc przyszla na swiat! Jolanta Winkler

  2. Gratulacje!

  3. Ogromne gratulacje Pani praca hodowlana dostała doceniona. Cudna kotka.

  4. Gratulacje już niemogę się doczekać jej dzieci. Pozdrawiam Karolina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *