Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

KONSTANCJA Jennifer World*PL

 

 po domowemu KOSTECZKA. Kotka posiada 2 certyfikaty do tytułu CHAMPION FIFe 2016

konstancja•  Urodzona 09.06.2015r.
•  umaszczenie seal bicolour
• 
RAG n 03
•  waga 5,100kg
•  grupa krwi A
•  b
adania w kierunku  HCM kardiomiopatii przerostowej wynik N/N
 

 matka / mother
 
animierte-flagge-polenINTERNATIONAL CHAMPION
BESSI Jennifer World*PL
 
 

ojciec / father

animierte-flagge-tschechische-republik

GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*Cz
DISTINGUISHED MERIT

 

                                 KONSTANCJA

EC FINSHYSHAMAN’S LITTLE MAN LOVE

EC FIN*SHYSHAMAN’S LITTLE MAN LOVE

To fantastyczna kotka z mocno zaznaczonymi policzkami, dużym otwartym okiem, mocną głową i doskonałą strukturą futra. Idealne V, pięknie rozłożony kolor. Mała okup-antka kiedy się budzi biega z płaczem dopóki nie usłyszy czyjegoś  głosu. Czeka by wziąć ja na ręce i przytulić, odwdzięcza się mruczanką i pięknym kocim uśmiechem. CUDO!!!

 Untitled-5rodowód FPL

Pełna analiza rodowodu:
Ilość wszystkich pokoleń: 14
Ilość kotów: 466

 

CH CZEKUNIA SIMBALIRAGS & GIC JANTAR SIMBALIRAGS pradziadkowie ze strony mamy, to pierwsza para RAGDOLLI sprowadzona do polski w 2001r. przez Panią Zofie Jankowską Hodowla Koci Szarm*PL. Mamy nadzieje że dorówna, urodą pra pra dziadkowi wielokrotnie nagradzanemu na cat show (11 x NOM BIS, 5 x BIS, 3 x BOB) EC FIN*SHYSHAMAN’S LITTLE MAN LOVE.

POWIEDZ MU. Powiedz mu, że go kochasz.  Niech ci się nie zdaje, że kot jest szczęśliwy,gdy się tylko naje, że już mu nic nie trzeba oprócz pełnej miski; powiedz mu, że go lubisz i że jest ci bliski. Bo kot – choć o tym nie wiesz – jednak na to czeka i bardzo chce t o właśnie słyszeć od człowieka, którego na swój sposób też uczuciem darzy. Chyba ci to okazał? Może wiele razy… Bo kot – chociaż swych uczuć nie wyrazi słowem też mówi, choć ci trudno zrozumieć tę mowę. Może z czasem… a jeśli los będzie łaskawy pojmiesz również, że k  o c i e to też t w o j e sprawy.

Dziękuję Ci, mój kocie, za to, że jesteś ze mną, bo kiedy gasną światła – to ciemność jest mniej ciemną… Samotność mniej samotna, a łzy jakby mniej słone, gdy koło nóg mych przechodzisz z uniesionym ogonem… Katarzyna Ryrych.

Copyright  © by Jennifer World*PL

Home Kotki KONSTANCJA Jennifer World*PL
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL