Terminy odbioru kociąt

PL*Jennifer World XENA Szanowni przyszli opiekunowie

w związku z zbliżającym się terminem odbioru ragdollowych maluszków, przypominam o zasadach obowiązujących w czasie pandemii. Dla większości z Państwa poniższe zasady będą oczywiste. Jeśli jednak są jakieś pytania lub wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego: +48 692 580 995.
1) Po odbiór kota zapraszamy maksymalnie dwóch opiekunów;
2) Z swojej strony zapewniam płyn do dezynfekcji rąk, oraz zdezynsekowane długopisy (lampa UV) do podpisania umowy przekazania kotka.
3) Ograniczamy do minimum czas odbioru kotka, w razie pytań służę Państwu pomocą w rozmowie telefonicznej, korespondencji e-mail lub messenger.

     Przyszły Opiekun przynajmniej na trzy tygodnie przed podanym dla miotu terminie odbioru  ustala z nami pasującą obu stronom datę przekazania zarezerwowanego kotka. Jeżeli kociak zostaje z nami powyżej 15 tego tygodnia życia / 17 tego jeżeli kociak jedzie za granicę  naliczana jest opłata 10 zł za każdy dzień pobytu kota u nas do dnia jego odbioru. Czasem może zdarzyć się tak, że kociak będzie jeszcze emocjonalnie nie gotowy na zmianę domu wtedy musi  z nami zostać dłużej. Dla niego będzie ustalona indywidualna data odbioru koszty związane z jego utrzymaniem ponosimy my.

Kocięta z miotu I4 mogą zmienić dom 25.08.22

Imię
kociaka
Data
odbioru
Godz.
IMHOTEP25.089
ISADORA25.08
INAKIN, ISIS26.0816
ISABELLA-SWAN26.08ok 17
ISHTAR
od 10.09
wyjazd za granie

Kocięta z miotu J4 mogą zmienić dom 13.09.22

Imię
kociaka
Data
odbioru
Godz.
JEAN GREY
JEMMA
JIM RHODES
JESSICA JONESod 28.09
wyjazd za granice
JANE MARKE wolna
J.A.R.V.I.S.
JENY FONDA wolna

 Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.