Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

TERMINY ODBIORU ZAREZERWOWANYCH KOTÓW

 

Szanowni przyszli opiekunowie

W związku z zbliżającym się terminem odbioru ragdollowych maluszków, przypominam o zasadach obowiązujących w czasie pandemii. Dla większości z Państwa poniższe zasady będą oczywiste. Jeśli jednak są jakieś pytania lub wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego: +48 692 580 995.
1) Po odbiór kota zapraszamy maksymalnie dwóch opiekunów;
2) Opiekun musi być wyposażony w maseczkę ochronną oczywiście jako odpowiedzialny hodowca, ja również będę miała założoną maseczkę zakrywającą nos i usta;
3) Z swojej strony zapewniam płyn do dezynfekcji rąk, oraz zdezynsekowane długopisy (lampa UV) do podpisania umowy przekazania kotka.
5) Ograniczamy do minimum czas odbioru kotka, w razie pytań służę Państwu pomocą w rozmowie telefonicznej, korespondencji e-mail lub messenger.
Bardzo żałuję, iż nie będziemy mogli porozmawiać dłużej przy kawie. Z pewnością wiecie Państwo, iż temat kocich dzieci to dla mnie temat rzeka i rozmowa mogła by trwać w nieskończoność. Mając jednak na uwadze Państwa i nasze bezpieczeństwo, musimy stosować się do w/w zasad.

Co będzie potrzebne do zabrania kociaka:

  • Transporterek, nie torebka z otworem na głowę pieska, kociak zmienia dom dla niego jesteście Państwo jeszcze obcy. Proszę też by transporter był  czysty, zdarzyło się kilka razy, że przyjechały Rodziny z pożyczonym transporterem lub po innym pupilu niestety były brudne – czy chcielibyście jechać w ubłoconym, obskurnym, śmierdzącym  samochodzie NIE!!! to dlaczego kot ma tak podróżować?
  • Duży koc lub poszwa do okrycia całego transportera. Można też dla wygody kupić ocieplacz na transporter zapraszam do zakładki zakupy linki ». Zapytacie Państwo poco? w naszym domu jest ciepło ok. 26ºC -28ºC. Dla zestresowanego kociaka różnica temperatur może być groźna. Przypomnę prawdziwy ragdoll niema podszerstka.
 

Kocięta z naszej hodowli wydajemy miedzy 13 a 15 tygodniem ich życia, kocięta wyjeżdżające za granicę między 16 a 17 tygodniem życia. Przyszły Opiekun przynajmniej na trzy tygodnie przed podanym dla miotu terminie odbioru  ustala z nami pasującą obu stronom datę przekazania zarezerwowanego kotka. Jeżeli kociak zostaje z nami powyżej 15 tego tygodnia życia / 17 tego jeżeli kociak jedzie za granicę  naliczana jest opłata 10 zł za każdy dzień pobytu kota u nas do dnia jego odbioru. Czasem może zdarzyć się tak, że kociak będzie jeszcze emocjonalnie nie gotowy na zmianę domu wtedy musi  z nami zostać dłużej. Dla niego będzie ustalona indywidualna data odbioru koszty związane z jego utrzymaniem ponosimy my.

Z powodu  wzrostu liczby zakażeń wirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na COVID-19 w jednym dniu wydamy tylko jedno kocię. Po każdej wizycie używamy wysokiej mocy lampy UV-C do dezynfekcji pomieszczeń i powietrza. 

IMIĘ KOTADATA ODBIORU GODZINA
RIKO n06.02 sobota 8.00/9.00 rano legowisko
PYROEIS a 03 21od 14.02 zostaje dużej ze względu wyjazdu za granice legowisko
PLUTON n 04 21od 14.02 zostaje dużej ze względu wyjazdu za granice drapak

 Copyright  © by Jennifer World*PL

Home Mioty TERMINY ODBIORU ZAREZERWOWANYCH KOTÓW
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL