TERMINY ODBIORU ZAREZERWOWANYCH KOTÓW

PL*Jennifer World KORINSzanowni przyszli opiekunowie

w związku z zbliżającym się terminem odbioru ragdollowych maluszków, przypominam o zasadach obowiązujących w czasie pandemii. Dla większości z Państwa poniższe zasady będą oczywiste. Jeśli jednak są jakieś pytania lub wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego: +48 692 580 995.
1) Po odbiór kota zapraszamy maksymalnie dwóch opiekunów;
2) Z swojej strony zapewniam płyn do dezynfekcji rąk, oraz zdezynsekowane długopisy (lampa UV) do podpisania umowy przekazania kotka.
3) Ograniczamy do minimum czas odbioru kotka, w razie pytań służę Państwu pomocą w rozmowie telefonicznej, korespondencji e-mail lub messenger.
Bardzo żałuję, iż nie będziemy mogli porozmawiać dłużej przy kawie. Z pewnością wiecie Państwo, iż temat kocich dzieci to dla mnie temat rzeka i rozmowa mogła by trwać w nieskończoność. Mając jednak na uwadze Państwa i nasze bezpieczeństwo, musimy stosować się do w/w zasad.

Co będzie potrzebne do zabrania kociaka:

Transporterek, nie torebka z otworem na głowę pieska, kociak zmienia dom dla niego jesteście Państwo jeszcze obcy. Proszę też by transporter był  czysty, zdarzyło się kilka razy, że przyjechały Rodziny z pożyczonym transporterem lub po innym pupilu niestety były brudne – czy chcielibyście jechać w ubłoconym, obskurnym, śmierdzącym  samochodzie NIE!!! to dlaczego kot ma tak podróżować? Duży koc lub poszwa do okrycia całego transportera. Można też dla wygody kupić ocieplacz na transporter zapraszam do zakładki Poradnik.  Zapytacie Państwo poco? w naszym domu jest ciepło ok. 26ºC -28ºC. Dla zestresowanego kociaka różnica temperatur może być groźna. Przypomnę prawdziwy ragdoll niema podszerstka.

Kocięta z naszej hodowli wydajemy miedzy 13 a 15 tygodniem ich życia, kocięta wyjeżdżające za granicę między 16 a 17 tygodniem życia. Przyszły Opiekun przynajmniej na trzy tygodnie przed podanym dla miotu terminie odbioru  ustala z nami pasującą obu stronom datę przekazania zarezerwowanego kotka. Jeżeli kociak zostaje z nami powyżej 15 tego tygodnia życia / 17 tego jeżeli kociak jedzie za granicę  naliczana jest opłata 10 zł za każdy dzień pobytu kota u nas do dnia jego odbioru. Czasem może zdarzyć się tak, że kociak będzie jeszcze emocjonalnie nie gotowy na zmianę domu wtedy musi  z nami zostać dłużej. Dla niego będzie ustalona indywidualna data odbioru koszty związane z jego utrzymaniem ponosimy my.

IMIĘ KOTADATA ODBIORU GODZINA
ULTRONod 25.07.21
UNICRON od 25.07.21
URSA
od 25.07.21
VANESSA-CARLYSLEod 05.08.21
VAPERod 05.08.21
VENOM od 05.08.21
VERANKE od 05.08.21
VIRGINIA-POTTSod 05.08.21
VIRMANod 30.08.21

 Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.