Miot urodzony / litter born 29.08.2013r.

Osiem minut po północy urodził się pierwszy z trzech cudownych kociąt, imiona kociaków zaczynać się będą na literkę: ″C″

Trzy szmaciane laleczki. Jestem zachwycona ich urodą i temperamentem,  wszystko cudnie połączone począwszy od koloru oka, skończywszy na pięknym i bardzo puchatym futerku. Rosną na  cudowne piękności.

Ojciec  RAG a  03 21   

animierte-flagge-tschechische-republik

GRAND INTERNATIONAL CHAMPION ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*CZ DISTINGUISHED MERIT. Kocur o niezwykłym charakterze, zabawny, czuły, ufny i szukający kontaktu z człowiekiem. Ma niezwykle piękne, niebieskie wręcz granatowe oczy. 

Matka RAG n 04  

animierte-flagge-polen

SUPREME CHAMPION ALEKSANDRA Jennifer World*PL. Duża  silna kotka, o bardzo masywnej budowie ciała.  Jest  zabawna szukająca kontaktu z człowiekiem, chodzi za nami jak piesek, uwielbia być głaskana.

MIOT ″C″ Jennifer World*PL

MIOT ″C″ Jennifer World*PL

  pedigree  Rodowód miotu / pedigree of kittens

Genetyka dziedziczenie umaszczenia: rodzic bicolour x rodzic mitted = potomstwo colorpoint / mitted / bicolour / bicolour mid high white. Mama kociąt jest niepręgowana o genotypie aa tata jest tabby czyli jest pręgowany o genotypie Aa – urodzą się kocięta pręgowane o genotypie Aa i niepręgowane o genotypie aa.

Zaledwie w ciągu kilu miesięcy zaobserwujecie Państwo, jak mała kulka sierści przeobrazi się w dorosłego kota.


CARMEN  Jennifer World*PLCARMEN  Jennifer World*PL

kotka  /  female

RAG c

umaszczenie colourpoint w kolorze lilac ❤️

piękna  kuleczka  zamieszkała z  Mają i jej rodzicami.

Fotogaleria  –  informacje »


CEDRYK Jennifer World*PLCEDRYK Jennifer World*PL

kocur  /  male

RAG  n  03

umaszczenie true bicolour w kolorze seal ❤️

 zamieszkał w  Warszawie.

 Fotogaleria  –  informacje »


CORNELLIE  Jennifer World*PLCORNELLIE Jennifer World*PL

kocur  /  male

RAG n 21

umaszczenie colourpoint z dodatkowym wzorem tabby w kolorze seal ❤️

słodziutki tygrysek zamieszkał  z RODZINĄ  w Bytomiu.

 Fotogaleria  –  informacje »


Moje kociątka życzymy wam szczęśliwego beztroskiego życia.  

″Daj wielką szansę kotom. Właśnie teraz i tu, one są przecież po to by mruczeć ci do snu, by cię pocieszyć,
gdy miejsca nie możesz znaleźć, gdy przyjdą smutne dni, męczą tęsknoty, żale. Kot spojrzy w oczy twe, w których nadzieja gaśnie i minie to, co złe w sercu zrobi się jaśniej.″
Iwona Wideryńska

Informacje:

Dorosłe koty nie wymagają tyle uwagi co maluszki. O małe kotki trzeba szczególnie dbać, by wyrosły nam na zdrowe i mądre kociaki.

07.09.13 reagują na dźwięki. Bardzo lubią kiedy spokojnym głosem chwalimy jakie są piękne, słodziutkie, a przy tym głaszczemy je po główkach

08.09.13 kociaki otwarły oczy. Pomiędzy 7-12 dniem– kocięta stopniowo otwierają oczy, w tym czasie są one zawsze ciemno niebieskie wręcz granatowe – bez względu na rasę. Początkowo widzą świat bardzo niewyraźnie.

17.09.13 wesołe i energiczne maluchy są żywo zainteresowane otoczeniem, każdy ruch, czy hałas przyciąga ich uwagę. Śmiało ruszyły na podbój domu.

22.09.13 spróbowały stałego pokarmu- podczas trzech pierwszych tygodni kocięta żywią się mlekiem matki i nie mają potrzeby przyjmowania stałych pokarmów.  Corneille zostaje przy miseczce do ostatniego kawałeczka jaki na niej jest, Carmen i Cédric wolą jednak jeszcze mleko mamy.

24.09.13 pierwszy raz w kuwecie. Naukę korzystania z kuwety rozpoczynamy gdy kocięta osiągną wiek 3 do 4 tygodni

25.09.13 I odrobaczenie

Drugi miesiąc życia to czas, kiedy kocięta zaczynają uczyć się, co jest „normalne” i „bezpieczne”. Pomiędzy czwartym a ósmym tygodniem zaczynają wykazywać żywe zainteresowanie zabawą ze swoim rodzeństwem. Te „społeczne zabawy” polegają głównie na ganianiu się, chowaniu i skakaniu.

26.09.13 dzieci mają już rodowody wydane przez Polską Federację Felinologiczną „Felis Polonia” (FPL) która jest największą w naszym kraju organizacją zrzeszającą Kluby i Stowarzyszenia Felinologiczne, a także jedynym w Polsce członkiem największej na świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline (FIFe).

11.10.13 II odrobaczenie

23.10.13 I szczepienie. Stosujemy program szczepień kotów wg. Zespołu Do Spraw Szczepień (VGG – vaccination guidelines group) Światowego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (WSAVA) czytaj więcej  »    

31.10.13 III odrobaczanie

14.11.13 II szczepienie

Ok.20.11.13r kotki będą mogły odejść z nową rodziną.

 Copyright  © by Jennifer World*PL

   

Komentowanie jest wyłączone.