IZABELL Jennifer World*PL

Urodzona 25.03.2015r.
Umaszczenie blue colourpoint
RAG a
Rodzice / parents

EC GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ  DM  SC ALEKSANDRA Jennifer World*PL

Kiciunia urodzona z pary pięknych i utytułowanych rodziców, po których odziedziczyła doskonałe  proporcje i bardzo dobrą w typie głowę – z dobrze widocznym wypłaszczeniem między uszami, silnym podbródkiem. Jest pogodna, i spokojna, bardzo słodka.

Mail do Rodziny: Witamy Państwa. Pozdrawiamy serdecznie z Kielc. Kotka Bell (Izabell) już ponad dwa lata jest z nami. Jest serdecznym i wiernym przyjacielem. Nie opuszcza nas na krok, dumnie krocząc za nami w każde miejsce domu. Jednocześnie nie ma co mówić – to nasza mała “aryskotrataka”.

Mail z 30.08.15: Witamy serdecznie Bell (piękna) 🙂 ma się świetnie. Niekończące się zabawy i wspólne harce z koleżanką dają również nam wiele radości. A po jedzeniu (ważę już 2,6kg) i zabawie dobrze jest sobie uciąć drzemkę. O czym niniejszym donosimy zdjęciem w załączniku. Pozdrawiamy M i G

Kolejna wiadomość: Witamy serdecznie,  mijają miesiące, a nasza kociczka to już duża panna. Jest typowym Ragdool’em. I pieszczoszka i przytulak i zabawowicz. Ze swoją koleżanką przyjaźnią się na całego. Pozdrawiamy i życzymy dużo radości na Święta i wszystkiego naj naj na nowy rok….

W PARKOWEJ ALEJCE. W parkowej alejce szła młoda dziewczyna, zamyślona wielce… A tu deszcz zacina. Idzie, smutna taka w tej jesiennej plusze, nie ma już chłopaka, ciężko jej na duszy… Nagle przystanęła. “Chyba coś słyszałam? Kicia, skąd się wzięłaś? Jesteś mokra cała!” Patrzy dookoła: ni żywego ducha, “Czyj to kotek?!” – woła. Tylko deszcz jej słucha. A mała koteczka, dzika, przerażona, łkając jakby dziecko, wpadła jej w ramiona. I już dzień pojaśniał, chmury się schowały. “Mam swą miłość właśnie, piękny jest świat cały!”

  Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.