Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

WALE Jennifer World*PL

 

Urodzona 27.03.2017r.
Umaszczenie bicolour w kolorze seal
RAG n 03     
Rodzice / parents

SC ALEKSANDRA Jennifer World*PL  &  SC ROLAND Jennifer World*PL

Gracja, niezwykła delikatność, wspaniały charakter, inteligencja – to cechy które widać już przy pierwszym spotkaniu z ragdollem. Zachwycają swoim oddaniem, potrafią zdobyć serce każdego człowieka. Taka jest też słodka WAL.

Koteczka zamieszkała z kuzynką OLIMPIĄ i wujkiem PUSZANEM. Wieści od Rodziny.

I. wiadomość: Dzień dobry Pani Ewo! Pierwsza noc za nami. Kicia spała z nami w łóżku. Zjadła już śniadanko i teraz odpoczywa na kanapie. Puszan natomiast zmieścił się w domku. Olisia jeszcze trzyma dystans i syczy. Pozdrawiamy serdecznie.

II. wiadomość:  Myślę, że czuje się u nas dobrze. Śpi z nami w łóżku. Jest taka przytulska lubi jeść. Ma spory apetyt. Kochamy je baaardzo!

Gdy dzień za oknem szary i ponury, gdy człowiek smutny, a niebo wciąż płacze, przychodzi kotek, obojętnie który i trąca łapą: może być inaczej! Pogłaszcz mnie proszę, no przytul się wreszcie! … A na ten widok inne nadbiegają … Ja na kolanach wszystkich nie pomieszczę! Koteczki jednak wciąż się przepychają. Cóż … mimo woli człowiek się uśmiechnie i ręce w miękkie futerka zanurzy, a koty grzeją, rozmruczane wdzięcznie. I już nie sposób zamartwiać się dłużej. JESIENNA PLUCHA (Ania z Poznania)

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL