Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

WAYET Jennifer World*PL

 

Urodzony 27.03.2017r.
Umaszczenie blue mitted z tabby
RAG a 04 21     
Rodzice / parents

SC ALEKSANDRA Jennifer World*PL  &  SC ROLAND Jennifer World*PL

Gdy patrzy w oczy me głęboko jak ciepły wosk na słońcu mięknę, z radością mówię wszystkim kotom że są wspaniałe, mądre, piękne, że choć im czasem figle w głowach, ja nie przejmuję się, a co tam… Jest za co wielbić Pana Boga… dziękuję Mu, że stworzył kota…

Wieści od Rodziny cudownego kocurka którego można opisać jednym słowem wspaniały.

Pani Ewo, u nas chyba wszystko super, trzeba by jeszcze dla pewności spytać Wayeta, ale on też moim zdaniem wygląda na szczęśliwego:). Widać że traktuje nas już w pełni jak swoją rodzinę, zawsze komuś asystuje, wieczorem kładzie się z nami do łóżka, z każdym po kolei troszkę się przytula, potem miejscowi gdzieś poza strefą zgniotu przez wiercące się przez sen dzieciaki 😉 . Troszkę mnie martwiło czy nie je za mało (średnio myślę że wychodzi ok. 120g mięsa/saszetek/Bozity + troszkę karmy), ale po zawartości kuwety tego nie widać:) (Tak jak Pani mówiła codziennie jest 3-4 razy siusiu  i 1-2 ładne kupki). Zresztą rośnie w oczach, wydaje się nam że już przez ten tydzień zrobił się większy. Jest bardzo wyrozumiały do dzieci i generalnie grzeczny:). Czasem wchodzi na stół albo podgryza kiedy chce się bawić, ale pokazujemy że nie wolno. Całkiem nieźle nam to idzie, gorzej z fotelem, z którego korzysta zamiast drapaka (poza tym nic innego nie drapie, jak go zanoszę do drapaka to podrapie ale spontanicznie zawsze wybiera fotel – tak jak mówiłam wydaje mi się że sztruksowe obicie kojarzy mu się z drapaniem) – tutaj chyba uznam swoją porażkę wychowawczą, tym bardziej, że fotela nie szkoda bo powoli już myśleliśmy o wymianie – po prostu zostanie dla Wayeta.

Pozdrawiamy serdecznie, Ula, Sylwester, dzieci i kot 🙂 P.S. Postaram się wysłać jakieś zdjęcia telefonem, jak tylko dam radę zrobić wyraźne:)

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL