JESSICA Jennifer World*PL

Urodzona 19.04.2015r.
Umaszczenie blue mitted
RAG a 04
Rodzice / parents

EC GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ  DM SC ANASTAZJA Jennifer World*PL

JESSIKA ma wspaniały profil, obiecujący kształt głowy i mocny podbródek. Równiutkie białe rękawiczki na przednich łapach.  W typie SHOW kot wystawowy.

Mitted  ma ciemną maskę uszy, ogon, białe rękawiczki na przednich i białe skarpetki na tylnych łapach. Biały podbródek i krawat ciągnący się aż na brzuszek.  Kolorowe plamy na tylnych kończynach są akceptowane. Mitted jest wzorem, który ma najbardziej restrykcyjny standard wystawowy spośród wszystkich wzorów ragdolla, ponieważ wysokość białych skarpetek, oraz ilość bieli na brzuchu i twarzy kota są ściśle określone. Bardzo trudno wyhodować mitteda o idealnych znaczeniach wystawowych. Mitted jest też jedynym wzorem umaszczenia, który występuje TYLKO u rasy ragdoll. Oznaczane w kodzie EMS przy pomocy liczby 04.

Mail od nowej (2) Rodziny: Dzieci dały jej bardzo oryginalne imię (Pusia) oczywiście ze względu na cudownie puszyste futerko i za to jaka jest kochana.

26.08.2015 korespondencja przez FB z Panią Agnieszką pierwszą właścicielką kotki: Słodziak z niej i dusza towarzystwa, ale jak tylko uchyla się drzwi do szafy ona już w niej jest. I przytulaśna, raguś jak z opisów…… dziękuję za koteczkę ♥ 

Czemu się często myjesz?” – pytano raz kota. “Bo czystość – odpowiedział – jest to piękna cnota”. Mył się prawie co godzina. Chętnie mu do pokoju wchodzić pozwalano, powszechnie go kochano, doznawał wszelkich pieszczotek: a czemu? Bo czysty był kotek. Stanisław Jachowicz

Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.