JASMINE Jennifer World*PL

Urodzona 19.04.2015r.
Umaszczenie blue mitted
RAG a 04
Rodzice / parents

EC GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ  DM  &  SC ANASTAZJA Jennifer World*PL

Kotusia po 5 latach razem ze swoim kuzynem zmieniła dom zamieszkali razem w Chrzanowie.

Za oczu szafir i spojrzenia tkliwość, wymruczaną kołysankę, dla ręki mojej cierpliwość, za aksamit futerka, uśmiechniętą minę za twe towarzystwo w samotnej godzinie za serce i dotyk miękkiej poduszeczki za ciebie po prostu dziękuję koteczku.

Troszkę wieści od Rodziny koteczki: Dobry wieczór, Jasminka już całkowicie się zadomowiła, bez problemu korzysta z kuwety, ma spory apetyt i ciągle przychodzi prosić się o zabawę- szaleje po całym mieszkaniu. Witaminki calo-pet sama zlizuje z palca- bardzo je lubi. Śpi z nami na łóżku całą noc i nawet nie wstaje do jedzonka. Nie boi się gości i chętnie się z każdym bawi. Wszyscy się nią zachwycają.

Czasem gdy błądzę nieporadnie do rezygnacji prawie gotów, to gdzieś głęboko, jakby na dnie słyszę mruczenie moich kotów. I wtedy wraca myślą nieodpartą w sercu chowane przekonanie o tym, że tylko jedno zapamiętać warto: ostatnią miłość i ostatnie koty….

Cztery tygodnie to bardzo niewiele, ale już widać jak bardzo odważną i przebojową jest dziewczynką. Ma szeroko osadzone, zaokrąglone na końcach uszy o idealnej wielkości, dobrą brodę i ładny profil. W typie SHOW kot wystawowy. Mitted  ma ciemną maskę uszy, ogon, białe rękawiczki na przednich i białe skarpetki na tylnych łapach. Biały podbródek i krawat ciągnący się aż na brzuszek.  Kolorowe plamy na tylnych kończynach są akceptowane. Mitted jest wzorem, który ma najbardziej restrykcyjny standard wystawowy spośród wszystkich wzorów ragdolla, ponieważ wysokość białych skarpetek, oraz ilość bieli na brzuchu i twarzy kota są ściśle określone. Bardzo trudno wyhodować mitteda o idealnych znaczeniach wystawowych. Mitted jest też jedynym wzorem umaszczenia, który występuje TYLKO u rasy ragdoll. Oznaczane w kodzie EMS przy pomocy liczby 04.

Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.