Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

PL*Jennifer World PEGAZ

 

Urodzony 12.10.2020r.
Umaszczenie  blue mitted z cudowną blaze – blaze  jest to niewielka ilość bieli, która powinna znajdować się na przestrzeni pomiędzy nosem a czołem. Może być w kształcie gwiazdy, diamentu, klepsydry, ciągłej lub złamanej linii.  Kolor noska analogicznie jak u point lub różowy gdy płomień umiejscowiony jest wokół  niego.
RAG a 04
Rodzice / parents

  SC ROLAND Jennifer World*PL & SELENA Jennifer World*PL

Dziwny kot. Raz na ulicy Szerokiej był kot, co udawał fokę. Nie chciał włazić na płoty tak, jak to robią koty. Wolał biegać w podskokach tak, jak to robi foka. Miast łapą myć się starannie, dzień cały pluskał się w wannie, nurkował do dołu głową i śledzie jadł na surowo. Wołała ulica Szeroka: „Co on wyprawia, niecnota!” …A może to była foka, co udawała kota? Danuta Wawiłow

Pani Ewo!
Minął miesiąc odkąd Pegaz a.k.a Puzon zamieszkał w naszym domu. To był bardzo ciekawy czas i dla nas i dla Puzona. Uczyliśmy się jak biegać po schodach, uczyliśmy się żeby nie przeszkadzać rodzicom w kuchni i że fajnie jest przytulać się w nocy. Puzi to uciekinier, za każdym razem gdy tylko wchodzimy albo wychodzimy z domu chcę iść za nami. Po tym jak byłem z nim na szczepieniu (był mróz, niestety) trochę mniej się rzuca na drzwi, ale wciąż jest ciekawski. Przytulasek z niego jest niesamowity! Rano nas budzi traktorowaniem, wieczorem nas usypia delikatnym dotykiem łapki. Wciąż jest z nami, nieważne co robimy i gdzie. Puzi po zaledwie miesiącu stał się duchem domu, bo nieważne kto i kiedy wraca, on zawsze czeka pod drzwiami żeby przywitać i dać noska, nawet jeśli wybudzi się go ze snu.

Puzon, mimo bycia wciąż dzieckiem, jest najlepszym co spotkało nas od lat. Stał się pełnoprawnym członkiem domu, wtopił się w naszą codzienność perfekcyjnie.

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL