EMANUEL Jennifer World*PL

Urodzony  18.05.2014r.
Umaszczenie blue colourpoint
RAG a
Rodzice / parents

EC GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ DM  &CH JENNIFER Snowy Planet*PL DM

Maleństwo można do woli przytulać, całować po brzuszku  i nosić na rękach.

Mail z 2015-08-24: Witam, przesyłam zdjęcia Maniusia. Kiciuś czuje się dobrze, nie choruje. Jest wykastrowany Na początku sierpnia dostał szczepionkę. Ma apetyt. Stara się zjeść wcześniej od Goldusia mokrą karmę, żeby jeszcze móc zjeść z drugiej miseczki. Robi to sprytnie, po prostu łapką przyciąga miseczkę do siebie. Przeważnie raz dziennie urządzają wspólnie gonitwę i wtedy zastanawiam się czy wyrobią na zakręcie. Mocują się wspólnie i myją sobie futerka. Maniuś lubi pieszczoty, jak każdy kotek. Kładzie się na plecach i czeka, aż pomasuje mu się brzuszek. Gdy piszę coś na komputerze robi to wspólnie ze mną. Po prostu chodzi po klawiaturze w jedną i drugą stronę. Gdy wyciągam dokumenty siada na nich i patrzy mi w oczy. A najfajniej jest jak idę się położyć, to wtedy Maniuś myk pod kołderkę, a potem wysuwa główkę, kładzie się na mnie i mruczy,czasem ząbkami próbuje mi zdjąć naszyjnik. Jest przecudnym pieszczochem. Pozdrawiam wspólnie z Maniusiem i Goldusiem

Wiadomość mail: Maniuś ma już 5 miesięcy. Jest słodziutkim kociaczkiem. Jestem szczęśliwa, że trafił do mojego domu. Pokochałam go od pierwszego dnia. Urzekły mnie jego śliczne, duże niebieskie oczy i malutki, ciemny nosek. Tym noskiem budzi mnie każdego ranka. Śpi ze mną w łóżku. Gdy otwieram oczy widzę go obok mojej głowy. Gdy tylko zobaczy, że się obudziłam zaczyna się przytulać, wchodzi na mój brzuch i  wtula głowę w moją szyję. Noskiem mnie dotyka po twarzy. Straszny pieszczoch, ale dlatego i nie tylko dlatego za nim przepadam. W ciągu dnia chodzi wszędzie za mną, musi być tam gdzie ja jestem, więc trochę się nabiega. Gdy piszę na komputerze chodzi po klawiaturze, próbuje mi pomóc. Gdy siedzę w kuchni, tak się przekręca, podchodzi pod moją rękę i nastawia się na głaskanie, wtula się w moją twarz. Jak każdy kotek lubi jak się go masuje po brzuszku. Myślę, że jest szczęśliwy, pewnie również dlatego, że ma swojego kolegę drugiego kotka Goldusia. Lubię patrzeć jak się bawią, mocują, trzymają się wzajemnie łapkami za szyję. Urządzają szaleńcze biegi. Widać, że przepadają za sobą. Najbardziej mnie rozczula widok, gdy zaczynają się wzajemnie lizać i to z takim zaangażowaniem. Jest nam razem dobrze. Maniuś, Goldi i ja gorąco pozdrawiamy.

Szorstkie buziaki na mojej brodzie tak mały kociak budzi mnie co dzień Szorstkie buziaki — nie ma ratunku to mały budzik. W miękkim pakunku.

  Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.