Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

URANUS Jennifer World*PL

 

Urodzony 14.02.2017r.
Umaszczenie chocolate bicolour dodatkowy wzór tabby  – pręgowanie
RAG b 03 21 High white bicolour  (wysoki biały bicolor) HW ma bardzo dużą ilość bieli, maska „V” sięga aż do uszu
Rodzice / parents

SC ROLAND Jennifer World*PL  &  CH JENNIFER Snowy Planet*PL DM

 

Dla przypomnienia wszystkim rozłożenie koloru u ragdolla bikoloru. Uszy, maska i ogon – są jak u wszystkich ragdolli wyraźnie ciemniejsze, na pyszczku odwrócona litera V w kolorze białym. Brzuch i klatka piersiowa powinny być białe, w zależności od uwarunkowań genetycznych bicoloury mogą mieć także białe plamy na grzbiecie oraz białe uszy. Kończyny białe lub z kolorem na jednej lub więcej z łapek. Skóra na nosie powinna być koloru różowego.

Pierwszy o takim umaszczeniu kociak urodzony w naszym domu. Jest wyjątkową domagająca się pieszczot przylepką.

Bardzo dziękuję producentom  filmu T A D I, Paniom GODYŃ & PLACEK. Występuje oczywiście URANOS Jennifer World*PL KTÓREGO rozpiera energia.  W filmie doskonale pokazany jest charakter małego ragdolla.   Maluch tej rasy  niewiele różni się od  kociątka innej rasy. Jest energiczny i zawsze skory do zabaw fika, bryka, dokazuje. Ragdoll jest niezwykle czuły i delikatny, wesoły, pogodny, inteligentny. To kot który lubi przebywać w towarzystwie, nie jest samotnikiem.

Kocurek ma najwspanialsze opiekunki, lepszych wymarzyć sobie nie mogłam. Przedstawiam prezentację przygotowaną przez Właścicielki – Dlaczego warto mieć kota »

Gdy dzień za oknem szary i ponury, gdy człowiek smutny, a niebo wciąż płacze, przychodzi kotek, obojętnie który i trąca łapą: może być inaczej! Pogłaszcz mnie proszę, no przytul się wreszcie! … A na ten widok inne nadbiegają … Ja na kolanach wszystkich nie pomieszczę! Koteczki jednak wciąż się przepychają. Cóż … mimo woli człowiek się uśmiechnie i ręce w miękkie futerka zanurzy, a koty grzeją, rozmruczane wdzięcznie. I już nie sposób zamartwiać się dłużej. JESIENNA PLUCHA (Ania z Poznania)

Przebywanie z kotem pod jednym dachem nie jest ani nudne, ani trudne… Warto z nim dzielić życie. Claire Bessant

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL