OCTAVIA Jennifer World*PL

Urodzona 12.09.2018r.
Umaszczenie  mid high white bicolour (średni-wysoki biały bicolor) MHW w kolorze blue. Ragdolle o tym umaszczeniu posiadają największą ilość białego futra ze wszystkich trzech wzorów (nie więcej jednak jak 1/2 ciała w bieli). Uszy, maska i ogon – są jak u wszystkich ragdolli wyraźnie ciemniejsze, na pyszczku odwrócona litera V w kolorze białym. Brzuch i klatka piersiowa powinny być białe, w zależności od uwarunkowań genetycznych bicoloury mogą mieć także białe plamy na grzbiecie oraz białe uszy. Kończyny białe lub z kolorem na jednej lub więcej z łapek. Skóra na nosie powinna być koloru różowego.
RAG a 03 – unikat – brzeg jednego uszka jest biały.
Rodzice / parents

SC ROLAND Jennifer World*PL & SC ANASTAZJA Jennifer World*PL

Jest noc, ucichły kocie harce, księżyc ciekawski i natrętny zagląda przez szparę w firance, srebrny, daleki, obojętny… Sen zaczął snuć już swoje baśnie, śpią wszyscy, a młoda kocica czuje, że nocy tej nie zaśnie, w pyzatą patrząc twarz księżyca.

Z trzewi wyrywa się wołanie, nieznaną kusząc ją podnietą, zadrżała wielkim pożądaniem… Kochanie, stałaś się kobietą. Marta „Majorka” Chociłowska-Juszczyk

Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.