MAURYCY Jennifer World*PL

Urodzony 12.09.2015r.
Umaszczenie colourpoint w  kolorze seal
RAG n
Rodzice / parents

EC GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ DM  SC ALEKSANDRA Jennifer World*PL

Kocurek  jako 3-y tygodniowe dziecko bardzo pozytywnie  nas zaskoczył, swoją troskliwością. Kiedy nasza CH GINA Jennifer World*PL powiła dzieci to właśnie on układał się przy maluszkach by je grzać. Do dzisiejszego dnia bawi się z nimi bardzo delikatnie, inaczej jak ze swoim rodzeństwem. Puchaty misiu z pięknymi błękitnymi oczkami.

Zapraszam do obejrzenia filmiku z udziałem kocurka w zakładce kocie przyjaźnie »

Część kolejnej wiadomość z 25.09.2016r.: Ważony dziś – waży 5,5 kg. No i nie chwaliłam się, ale podaje łapę na zawołanie i siada oraz leży. Ale będziemy ćwiczyć dalej.

2016-03-12 wieści od Rodziny kocurka: Chłopak waży już 3,8 kg. Jest zwinny, energiczny, skory do zabawy. Ma spory apetyt (chętnie zjada Acanę, ale i indyka, wołowinę oraz krewetkę). Pije wodę, najlepiej tę prosto z kranu. Dostaje VetoMune. Jest cudny – wszyscy się nim zachwycają. Nas już dawno owinął sobie wokół palca, jesteśmy w niego wpatrzeni jak w obrazek!

Kiedy mruczysz rano swoja śpiewankę, na pewno wymruczeć chcesz, że ten ranek był dobrym rankiem, że ten deszcz – to dobry deszcz. Gdy w południe napijesz się kaszki i na poduszce śpisz, mruczysz: ptaszki – to dobre ptaszki i: mysz – to dobra mysz. Gdy wieczorem biegasz za cieniem albo skaczesz do klamki u drzwi, chwalisz wielkim dobrym mruczeniem ćmy – to dobre ćmy. Kiedy my zasypiamy wcześniej, ty się bierzesz do nowych psot, bo wiesz, że mruczymy we śnie: nasz kot – to dobry kot. Joanna Kulmowa.

Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.