DOMENIKA Jennifer World*PL

Urodzona 11.10.2013r.
Umaszczenie blue colourpoint
RAG a
Rodzice / parents 

EC GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ DM  & SC ANASTAZJA Jennifer World*PL

ma pięknie  rozłożony kolor, już się  mocno  wybarwiła. Właścicielka długiego ogonka i  obiecujących pyzatych policzków. Kiedy  ją głaszczemy jak przychodzi po pieszczoty mruży z rozkoszy oczka i głośno mruczy. Kotek w typie SHOW /  SHOW and BREEDER.

Koteczka bardzo zaprzyjaźniła się z pięknym dostojnym pid bullem. Niestety nic nie trwa wiecznie, w grudniu 2015r Dzidziuś odszedł za tęczowy most. Księżniczka bardzo przeżyła jego odejście.

Gdy śpisz, czasem jesteś zwinięta w rogalik, czasem wyciągnięta, z brzuszkiem odsłoniętym, przynoszę ci kocyk, poduszkę lub szalik i mam ochotę całować cię w pięty. Gdy czytam za długo lub gdy się zasłucham, starasz się zająć mnie swoją osobą, kładziesz się na książce, mruczysz mi do ucha, aż mam ochotę pomruczeć wraz z tobą.

Kiedy noc się zbliża, przychodzisz do łóżka,układasz się wygodnie wsparta o me stopy lub główkę kładziesz obok na poduszce, aż boję się ruszyć, żeby cię nie spłoszyć… Gdy wychodzę z domu, jest smutno nam obu – odwracasz się tyłem, patrzysz w inną stronę, a ja ciągle szukam takiego sposobu, by zostać – i machnąć na wszystko ogonem. Marta “Majorka” Chociłowska-Juszczyk    

 Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.