DIMITRA Jennifer World*PL

Urodzona 11.10.2013r.
Umaszczenie blue colourpoint
RAG a
Rodzice / parents 

EC GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ DM  & SC ANASTAZJA Jennifer World*PL

Kolejny słodziutki pluszowy misiu, rośnie jak na drożdżach  jest bardzo żywotna,  wielki fan pieszczot. Pcha się na kolana  wygina grzbiet do głaskania mrucząc jak mały traktorek. Kotka o tradycyjnym wyglądzie ragdolla,  ekstremalna w typie – ma bardzo mocny profil, bardzo mocną brodę, wydatne policzki, cudowne niebieskie oczy w typie SHOW /  SHOW and BREEDER.

Kochanie to niełatwa sprawa. A kota to już w szczególności! Bo zamiast brać, wciąż trzeba dawać, i czy on pragnie tej miłości? Może i pragnie… lecz nie powie, lub nie wyrazi tego ściśle i musi się nagłowić człowiek, by zgadnąć co kot ma na myśli. Kiedy o nogi się ociera lub mruczy albo trąca łebkiem, człowiek mu serce swe otwiera, i chce na ręce wziąć przylepkę. Co to to nie! Jedną chwileczkę! Trzeba napełnić pusty brzuszek, potem pobawić się piłeczką i do niczego go nie zmuszać.

Człowiek więc spełnia te żądania, a w duchu marzy o pieszczotach – każdy spragniony jest kochania, choć nie każdemu trzeba kota. Wreszcie przychodzi taka chwila, że kot sam na kolana wskoczy i zacznie słodko się przymilać, z rozkoszą przymykając oczy. I choćby człowiek miał swe plany – pójść do znajomych, porozmawiać – siedzi z tym kotem na kolanach…  Kochanie to niełatwa sprawa   Marta „Majorka” Chociłowska-Juszczyk

 Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.