Miot urodzony / litter born 11.10.2013r.

Po półtorej godzinnym porodzie zakończonym o 22.50, mamy cztery piękne białe kociątka. Będą one nosić imiona sygnowane literą:  ″D″  

Jestem ogromnie dumna z tego miotu, wszystkie kociaki cechuje przecudny temperament, a obserwując  ich rozwój fizyczny widzę jak z dnia na dzień  pięknieją, zapowiadają się na zjawiskowe kociaki.  Sprawdziła się moja ukochana, cudna  koteczka i jakże wspaniały ojciec.

Ojciec RAG a                                                     

animierte-flagge-tschechische-republik

EUROPA CHAMPION  GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ DISTINGUISHED MERIT. Jego przodkowie pochodzili między innymi z Nowej Zelandii. To bardzo piękny kot o cudownym charakterze.

 Matka  RAG a  04

animierte-flagge-polen

SUPREME CHAMPION  ANASTAZJA Jennifer World*PL. Moje słoneczko swoim wspaniałym charakterem i niepowtarzalnym urokiem uwodzi wszystkich odwiedzających nasz dom.  Absolutna piękności zarówno ze względu na temperament jak i wygląd. Cieszymy się bardzo, że mamy taki skarb. Nastusia jest w 13- tym pokoleniu bezpośrednim potomkiem kotki Josephine matki rasy ragdoll. Jej przodkowie to bardzo utytułowane koty z najlepszych linii Nowozelandzkich KIWIMAGIC,  Amerykańskich BLOSSOM-TIMERAGNAROK’S, Raggedy Ann.

MIOT ″D″ Jennifer World*PL

MIOT ″D″ Jennifer World*PL

  pedigree Rodowód miotu / pedigree of kittens  

Na zdjęciach widać pęcherze płodowe w 25 dniu ciąży koteczki.  Badanie wykonaliśmy w Centrum Klinicznym „Zakopiańska-WET”,  pracownia diagnostyki obrazowej wyposażona jest w wysokiej jakości aparat do USG firmy Sonoscape s6 z kolorowym doplerem i funkcją 3D oraz dwoma głowicami: mikrokonweksową oraz liniową.

sep032013174526

″Jest noc, ucichły kocie harce, księżyc ciekawski i natrętny zagląda przez szparę w firance, srebrny, daleki, obojętny… Sen zaczął snuć już swoje baśnie, śpią wszyscy, a młoda kocica czuje, że nocy tej nie zaśnie, w pyzatą patrząc twarz księżyca. Z trzewi wyrywa się wołanie, nieznaną kusząc ją podnietą, zadrżała wielkim pożądaniem… Kochanie, stałaś się kobietą.″
Marta „Majorka” Chociłowska-Juszczyk


DANIELA Jennifer World*PLDANIELA Jennifer World*PL (DAN)

kotka  /  female

RAG a

umaszczenie  colourpoint w kolorze blue❤️

wielkooka słodycz zamieszkała   w Krakowie.

Fotogaleria  –  informacje »


DARIO Jennifer World*PLDARIO Jennifer World*PL

kocur  /  male

RAG a

umaszczenie  colourpoint  w  kolorze  blue ❤️

wyjątkowy, puchaty kocurek zamieszkał  z  Państwem Iwoną i Marcinem w Belgii.

Fotogaleria  –  informacje »


DIMITRA Jennifer World*PLDIMITRA Jennifer World*PL   (DIM)

kotka  /  female

RAG a

umaszczenie  colourpoint  w  kolorze  blue ❤️

cudowna kotusia  zamieszkała z  Państwem Luizą i Mackiem  w Krakowie.

Fotogaleria  –  informacje »


DOMENIKA Jennifer World*PL   (NIKA)DOMENIKA Jennifer World*PL   (NIKA)

kotka  /  female

RAG a

umaszczenie  colourpoint  w  kolorze  blue ❤️

ideał ragusia zamieszkał  z Rodziną Pani Agnieszki i psem pit bullem  w Gorlicach.

Fotogaleria  –  informacje »


Moje maleństwa udało się nam znaleźć dla was wspaniałych ludzi, życzymy wam długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i wspólnym szczęściem.

Informacje:

Kocham koty, ponieważ lubią mój dom; a one, krok po kroku,
tworzą jego niewidzialną duszę. –  Jean Cocteau

20.10.13  kociaki otwarły oczy.   6-12 dzień – kocięta stopniowo otwierają oczy, w tym czasie są one zawsze niebieskie.

21.10.13 reagują na dźwięki.

01.11.13 dziś kociaki chociaż na słabiutkich jeszcze nóżkach,  zwiedzały dom.

06.11.13 spróbowały stałego pokarmu.

07.11.13 I odrobaczenie   oraz pierwszy raz w kuwecie.To zadziwiające  jak już małe kocięta wykazują instynktowną chęć załatwiania swoich potrzeb do piasku lub ziemi.

21.11.13 II odrobaczenie

02.12.13 I szczepienie, dopiero dzisiaj udało nam się ustalić płeć kociaków. Na początku  miało być czterech chłopców,  a są trzy dziewczyny jeden kawaler.

12.12.13 III odrobaczanie

Dario, szczepienie przeciwko wściekliźnie. Przemieszczanie na terytorium Belgii zwierząt  niezaszczepionych przeciwko wściekliźnie jest możliwe pod warunkiem, że pochodzą z kraju wolnego od wścieklizny (zgodnie z definicją OIE) i towarzyszy im oświadczenie hodowcy, że zwierzę/-ta pozostawały w miejscu urodzenia bez kontaktu z dzikimi zwierzętami, mogącymi być źródłem zakażenia lub towarzyszy im matka, od której są cały czas zależne, oraz jeśli jest zaopatrzone w paszport [zgodnie z definicją OIE, Polska NIE jest krajem wolnym od wścieklizny]

13.12.13 Polska Federacja Felinologiczna „Felis Polonia” (FPL) która jest największą w naszym kraju organizacją zrzeszającą Kluby i Stowarzyszenia Felinologiczne, a także jedynym w Polsce członkiem największej na świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline (FIFe) Wystawiła rodowody.

19.12.13 II szczepienie. Stosujemy program szczepień kotów wg. Zespołu Do Spraw Szczepień (VGG – vaccination guidelines group) Światowego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (WSAVA)  czytaj więcej  »Do grupy szczepień zasadniczych u kotów należą szczepienia
wirusowe zapalenie nosa i tchawicy kotów (FHV-1)(choroba grypopodobna wywołana przez herpeswirusa);
kaliciwiroza kotów (FCV)(choroba grypopodobna ze stanem zapalnym w jamie ustnej wywołana przez kaliciwirusa);
panleukopenia kotów (FPV) (poważna choroba powodująca krwawą biegunkę, wywoływana przez parwowirusa).

W ostatnim tygodniu 2013r kotki będą mogły odejść z nową rodziną.

 Copyright  © by Jennifer World*PL®

Komentowanie jest wyłączone.