Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

BRAYAN Jennifer World*PL

 

Urodzony 27.06.2017r.
Umaszczenie seal colourpoint dodatkowy wzór tabby  – pręgowanie
RAG n  21
Rodzice / parents

 SC ROLAND Jennifer World*PL  &  CH JENNIFER Snowy Planet*PL DM

Chłopczyk zamieszka z bratem opiekuna kocurków z miotu V VASKO i VLADIMIR. Bardzo dziękuję za miłe słowa i wiadomości o chłopcach tym bardziej cieszą mnie one bo w Państwa Rodzinie zawsze były obecne koty ragdolle (jeden z nich Bynio skończył 9 lat).

Dzień dobry Pani Ewo! Po długim, czasie, ale piszę. Był on dla mnie intensywny – miałem dużo zmian w życiu. Brayan i ja mamy się świetnie. Kocurek uwielbia jazdy samochodem – albo śpi, albo przez 300 km bawi się swoją zabawką. Nie ma problemu z aklimatyzacją u brata w Kaliszu (czekają tam na niego Vasco i Vladimir), ani u mnie w Warszawie ? Kotek jest zdrowy, wykastrowany i ma się dobrze. Jest bardzo kochany i odwzajemnia te uczucia. W nocy zabiera mi pół poduszki, a w dzień gryzie w palce u nogi, aby się bawić. Jak tu go nie kochać? ? Przesyłam zdjęcia jak się zmienił ?

Jestem szczęśliwym posiadaczem Brayana. Obecnie nie wyobrażam sobie bez niego życia. Po prostu go kocham. Super, że jest Pani i Pani hodowla. Na pewno jeszcze się zobaczymy ?
P.S.
Piękne są Pani nowe mioty.
Pozdrawiam, Michal R.

Bo k o t – jak wiemy z historii, już w Egipcie chodził w glorii, więc nie dziwne to nikomu, że jest najważniejszy w domu. Franciszek Klimek

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL