VENUS Jennifer World*PL

Urodzona 03.03.2017r.
Umaszczenie bicolour  w  kolorze seal  z tabby czyli prążkowana
RAG n 03 21
Rodzice / parents 

SC ROLAND Jennifer World*PL  & IC BESSI Jennifer World*PL

Koteczka jest odzwierciedleniem swojego imienia – P I Ę K N A. Rozbrykana, wszędobylska, bardzo odważna zwracająca na siebie uwagę wszystkich,  zawładnęła naszym domem.

Wiemy już, że już pierwszego dnia po kilku godzinnej podróży wkroczyła do swojego nowego domu jak by w nim mieszkała całe swoje życie.

Dziękuję za wiadomość: Witam, z tej strony Venuska, piszę do Was dopiero teraz ale byłam zbyt zajęta zabawą. U mnie wszystko w porządku. Poznałam nowych psich i kocich przyjaciół. Najbardziej polubiłam Felixa, to czarny kocur z białym krawatem i skarpetkami. Uwielbiamy razem brykać po całym domu. Mam mnóstwo miejsca do zabaw. Moja mama chodzi ciągle za mną i mnie pilnuje. Nie rozumiem dlaczego, przecież świetnie sobie radzę. Choć jestem malutka to odważna ze mnie kotka. Przemierzyłam już wiele szlaków i dalej odkrywam zakamarki nowego domu. Jest mi tu bardzo dobrze, jestem szczęśliwa i z niecierpliwością czekam na swoją kuzynkę. Pamiętająca o Was Venuska.

Jeśli chcesz być psychologizującym powieściopisarzem i pisać o ludzkich istotach,  najlepsze, co możesz zrobić, to trzymać parę kotów. Aldous Huxley

Copyright  © by Jennifer World*PL

Komentowanie jest wyłączone.