BLANCHE Jennifer World*PL

Urodzona 01.06.2013r.
Umaszczenie seal colourpoint
RAG n
Rodzice / parents

EC GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ DM   & CH JENNIFER Snowy Planet*PLDM

Spokojna i cicha koteczka, puchata kuleczka! Wszystko jest okrąglutkie w tej przesłodkiej koteczce: oczka, główka z szeroko osadzonymi uszkami. W typie SHOW, SHOW and BREEDER. Kochana Blanch, trudno nam się z tobą rozstać bo jesteś tak uroczym zabawnym kotkiem.

Część e-maila z 2014-01-26 przesyłam trochę najnowszych zdjęć naszego puchatego stworka. Wszystko w porządku u nas jak i u Blanci. W ciągu ostatnich tygodni nauczyła się korzystać z WC zamiast z kuwety dzięki specjalnej nakładce treningowej, w ogóle już nie potrzebuje kuwety co jest wielkim ułatwieniem (mądry koteczek). Wody jeszcze po sobie nie spuszcza, ale kto wie 🙂  

I jeszcze jeden e-mail Nasz puchacz to idealny towarzysz, którego możemy bez kłopotu zabrać w różne miejsca. Nie boi się nawet tłumu zachwyconych dzieci 🙂 co najwyżej wspina się na tylne łapki i prosi, żeby ją wziąć na ręce, jak jest za głośno, co jest zresztą bardzo słodkie. Była już na poczcie, w odzieżowym i w punkcie eurowyborów, ostatnio nawet była z nami na zakupach w markecie i jeździła w wózku na pokrywce od pudełka po jogurtach (choć to nielegalne, więc wyjątkowe). Zabraliśmy ją na pierwszego w tym sezonie grilla na działkę, myśleliśmy że cały wyjazd będzie sprowadzał się do jednego wielkiego pilnowania kota, ale Blancia ulokowała się na poduszce na krześle ogrodowym i cały czas siedziała ze wszystkimi. Ogólnie zabieramy ją, gdzie tylko możemy.

Szorstkie buziaki… Mięciutki cień od mojej twarzy zaczyna dzień.    Szorstkie buziaki… Zbudzi mnie jutro mój mały budzik spowity w futro.

 Copyright  © by Jennifer World*PL

 

Komentowanie jest wyłączone.