Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

IGOR IGGY Jennifer World*PL

 

Urodzony 25.03.2015r.
Umaszczenie blue colourpoint
RAG  a
Rodzice / parents

EC GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ  DM & SC ALEKSANDRA Jennifer World*PL

 IGOREK – na życzenie przyszłych opiekunów dodaliśmy imię IGGY, ma mocną brodę, wyraźną kufę i męską ekspresję. Jego uszy mają idealny kształt, rozmiar i rozmieszczenie. Do tego charakteryzuje go spokojny i słodki charakter. Na jego pysiu wyraźnie widać radość, a raczej uśmiech. Lubi jeść, mając 8 tygodni waż 1,5 kg mam nadzieje że tak mu zostanie.

 Panie Boże co jesteś w Niebiesiech. Przyjmij proszę kocie, bezbronne dziecię poszło do Ciebie drepcząc pośpiesznie tu zostawiając płaczące serce. Panie Boże co patrzysz z wysoka przytul proszę do serca zmarłego kota otwórz szeroko bramę, śmietanki nalej pokaż mu jak w niebie będzie wspaniale. Panie Boże co serce masz wielkie wybacz proszę tym wszystkim co skazali bezbronne istoty na poniewierkę wybacz proszę Ty, bo ja już nie mogę… Panie Boże wiem, żem Nieba nie godna proszę jednak, pozwól mnie grzesznej w ostatniej chwili, w świadomości zaniku zobaczyć moje Koty na Twym trawniku.

” Po co ci kot, zapytał pewnego wieczora po co ci? przecież kot to zmora. Przecież gryzie i drapie i wszystko niszczy przecież miauczy i jęczy i piszczy… Po co ci kot ja się ponownie zapytuje koty to łobuzy, to podstępne zbóje… Ale kot, gdy Ci zaufa, to przyjaciel na wieki to wiedzą wszyscy ludzie i człowieki…. “

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL