Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

CEDRYK Jennifer World*PL

 

Urodzony 29.08.2013r.
Umaszczenie
seal true bicolour
RAG n 03
Rodzice / parents

SC ALEKSANDRA Jennifer World*PL  GIC ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*CZ DM

To wspaniały w typie kocurek. Ma bardzo szeroką głowę, pięknie osadzone uszka, mocny profil, niezwykle wydatne pyzate policzki i silną brodę. Zapowiada się na kocią piękność jest niezwykle żywiołową istotką , zaczepia i zachęca do zabawy. W nocy mocno wtula się w mój policzek wypychając swojego braciszka. Mam nadzieję że wyrośnie na pięknego dużego kocura i będzie sprawiał radość swoim opiekunom nie tylko swoim charakterem ale i urodą.

Pani Małgorzato, bardzo dziękuję za telefon z cudowną dla mnie informacją o kocurku, Pani słowa to miód na moje serce.
Wiadomości e-mail: Cedryk rośnie jak na drożdżach i czuje się świetnie. Nic dziwnego skoro stał się numerem 1 w domu.  Cieszy się wiosną, łapie muchy i przygląda się ptakom ( kotek za tydzień kończy 7 miesięcy).

To łóżko takie cieplutkie i wczesny, zimny poranek,lecz nagle: „Bum!- się rozlega to kot cię pyta czy wstaniesz. Nie musisz patrzeć na zegar, bo wiesz już która godzina i nie masz też większych złudzeń to kot pobudkę zaczyna. A „bum” – to mała piłeczka kopnięta tak dla zabawy, nie możesz też mieć pretensji to tylko kot. Nie ma sprawy. Następnie słyszysz za drzwiami pytanie kota stłumione: „ Wstajesz nareszcie? Miau? Słyszysz?” Kładziesz się na drugą stronę.

 Copyright  © by Jennifer World*PL

 

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL