Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

CARMEN Jennifer World*PL

 

carmn

 

Urodzona 29.08.2013r.
Umaszczenie lilac colourpoint
RAG c
Colourpoint ciemna maska w tym samym kolorze uszy, łapki i ogon. Oznaczenia bardzo wyraźne, nos i poduszki łap w kolorze znaczeń  jaśniejszy odcień niebieskiego (blue)  ciało w kolorze magnoli.

Rodzice / parents

SC ALEKSANDRA Jennifer World*PL
&
GIC ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*CZ DM

 

Małe, a raczej duże cudo, jest okrąglutka i słodka jak pluszowy niedźwiadek, ma pięknie ukształtowaną główeczkę z szeroko osadzonymi uszkami, ragdollowo ciekawska, w czasie zabawy lubi przybiec i się przytulić, wywraca się wtedy na plecki, rozkłada łapki i pozwala masować grubiutki brzuszek. Kotka o bardzo jasnym i rzadkim umaszczeniu, dodatkowym atutem kotki jest bardzo ciemny  kolor oka.

Część jednego z e-mail od Rodziny koteczki Carmen dla nas jest najwspanialszym prezentem świątecznym 🙂 Jest taka żywa, wszystkiego ciekawa, do Mai i jej zabaw ma tyle cierpliwości. Wszędzie jej pełno, na razie z Tigrą to się tolerują chyba, ale czasami to się gonią czyli jakiś zalążek zabaw jest. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Carmen z nami jest i kochamy ją z całego serca.

Trochę żal, że niektórzy tej reguły nie znają, iż cudownym sposobem koty ludzi zbliżają . Nie zawsze i nie wszystkich, nie zawsze chcą, lub mogą, ale swym kocim sercem czują kiedy i kogo . Niechaj nad tą zagadką raczej nikt się nie trudzi, czy to lepiej dla kotów, czy to lepiej dla ludzi . Lecz jest taka myśl płocha (albo fakt niewątpliwy) : Kogo kot nie pokocha rzadko bywa szczęśliwy.FJK

 Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL