Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

Miot urodzony / litter born 29.08.2013r.

 

Osiem minut po północy urodził się pierwszy z trzech cudownych kociąt, imiona kociaków zaczynać się będą na literkę: ″C″

Trzy szmaciane laleczki. Jestem zachwycona ich urodą i temperamentem,  wszystko cudnie połączone począwszy od koloru oka, skończywszy na pięknym i bardzo puchatym futerku. Rosną na  cudowne piękności.

Ojciec / father   RAG a  03 21   

animierte-flagge-tschechische-republik

GRAND INTERNATIONAL CHAMPION ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*CZ DISTINGUISHED MERIT. Kocur o niezwykłym charakterze, zabawny, czuły, ufny i szukający kontaktu z człowiekiem. Ma niezwykle piękne, niebieskie oczy.  Grupa krwi AB – HCM -genotyp N \N

Matka / mother    RAG n 04  

animierte-flagge-polen

SUPREME CHAMPION ALEKSANDRA Jennifer World*PL. Duża  silna kotka, o bardzo masywnej budowie ciała.  Jest  zabawna szukająca kontaktu z człowiekiem, chodzi za nami jak piesek, uwielbia być głaskana.

miot-c2013

  pedigree  Rodowód miotu / pedigree of kittens

Zaledwie w ciągu kilu miesięcy zaobserwujecie Państwo, jak mała kulka sierści przeobrazi się w dorosłego kota.


 

CARMEN  Jennifer World*PLCARMEN  Jennifer World*PL

kotkakotka  /  female

RAG c

umaszczenie colourpoint w kolorze lilac

 w nowym domupiękna  kuleczka  zamieszkała z  Mają i jej rodzicami.

 

1 aparat Fotogaleria  –  informacje »


 CEDRYK Jennifer World*PLCEDRYK Jennifer World*PL

kocur kocur  /  male

RAG  n  03

umaszczenie true bicolour w kolorze seal

w nowym domu”cacany” bicolorek zamieszkał w  Warszawie.

 

 1 aparatFotogaleria  –  informacje »


CORNELLIE  Jennifer World*PLCORNELLIE  Jennifer World*PL   ( PRĘGUŚ)

kocur kocur  /  male

RAG n 21

umaszczenie colourpoint z dodatkowym wzorem tabby – pręgowanie w kolorze seal

słodziutki tygrysek zamieszkał w nowym domuze swoją bardzo kochającą RODZINĄ  w Bytomiu.

 

 1 aparatFotogaleria  –  informacje »


Moje kociątka życzymy wam szczęśliwego beztroskiego życia.  

Daj wielką szansę kotom. Właśnie teraz i tu, one są przecież po to by mruczeć ci do snu, by cię pocieszyć, gdy miejsca nie możesz znaleźć, gdy przyjdą smutne dni, męczą tęsknoty, żale. Kot spojrzy w oczy twe, w których nadzieja gaśnie i  minie to, co złe w sercu zrobi się jaśniej.

Informacje:

Dorosłe koty nie wymagają tyle uwagi co maluszki. O małe kotki trzeba szczególnie dbać, by wyrosły nam na zdrowe i mądre kociaki.

07.09.13

Reagują na dźwięki. Bardzo lubią kiedy spokojnym głosem chwalimy jakie są piękne, słodziutkie, a przy tym głaszczemy je po główkach

08.09.13

Kociaki otwarły oczy. Pomiędzy 7-12 dniem– kocięta stopniowo otwierają oczy, w tym czasie są one zawsze ciemno niebieskie wręcz granatowe – bez względu na rasę. Początkowo widzą świat bardzo niewyraźnie.

17.09.13

Wesołe i energiczne maluchy są żywo zainteresowane otoczeniem, każdy ruch, czy hałas przyciąga ich uwagę. Śmiało ruszyły na podbój domu.

22.09.13

Spróbowały stałego pokarmu- podczas trzech pierwszych tygodni kocięta żywią się mlekiem matki i nie mają potrzeby przyjmowania stałych pokarmów.  Corneille zostaje przy miseczce do ostatniego kawałeczka jaki na niej jest, Carmen i Cédric wolą jednak jeszcze mleko mamy.

24.09.13

Pierwszy raz w kuwecie. Naukę korzystania z kuwety rozpoczynamy gdy kocięta osiągną wiek 3 do 4 tygodni

25.09.13

I odrobaczenie

Drugi miesiąc życia to czas, kiedy kocięta zaczynają uczyć się, co jest „normalne” i „bezpieczne”. Pomiędzy czwartym a ósmym tygodniem zaczynają wykazywać żywe zainteresowanie zabawą ze swoim rodzeństwem. Te „społeczne zabawy” polegają głównie na ganianiu się, chowaniu i skakaniu.

26.09.13

Dzieci mają już rodowody wydane przez Polską Federację Felinologiczną „Felis Polonia” (FPL) która jest największą w naszym kraju organizacją zrzeszającą Kluby i Stowarzyszenia Felinologiczne, a także jedynym w Polsce członkiem największej na świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline (FIFe).

11.10.13

II odrobaczenie

23.10.13

I szczepienie   

Stosujemy program szczepień kotów wg. Zespołu Do Spraw Szczepień (VGG – vaccination guidelines group) Światowego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (WSAVA) czytaj więcej  »    

31.10.13

III odrobaczanie

14.11.13

II szczepienie

Ok.20.11.13r kotki będą mogły odejść z nową rodziną.

 Copyright  © by Jennifer World*PL

   

Home Mioty Miot urodzony / litter born 29.08.2013r.
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL