Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

SC ELIZABETH Jennifer World*PL

 

 SUPREMA CHAMPION FIFe 2019
GRAND INTERNATIONAL CHAMPION FIFe 2018
INTERNATIONAL CHAMPION FIFe 2018
CHAMPION FIFe 2018
BEST IN COLOUR WINNER
MULTI NOM BEST IN SHOW
SUPER KOT FPL 2019

 

Urodzona 09.08.2017r.
Umaszczenie bicolour w kolorze seal
RAG n 03    
Rodzice / parents

  SC ROLAND Jennifer World*PL  &  SELENA Jennifer World*PL

Jestem piękna, jestem wesoła, jestem odważna. Tak potwierdzam ragdoll 100% i uroda i typ i charakter. Kotka w typie wystawowo – hodowlanym.

Pierwsze zdjęcia z nowego domu.

Mail od Rodziny koteczki: Pani Ewo, dawno się nie odzywałam ale czas nadrobić zaległości i napisać kilka słów o naszych dziewczynkach. Zacznę od Elizabeth ponieważ dziś jest Jej święto – skończyła 6 miesięcy. Elizabeth to kocię, które ma tyle imion ile wcieleń ? : Elizabeth, Elli, Lizzy, Lizaczek, Lizunia ( i jeszcze mąż mi tu podpowiada, że woła ją też Elizka ). Zapewniam, że rozumie wszystkie ze swoich imion ? Elizabeth to magiczna kicia, którą kochają WSZYSCY i ludzcy i koci przyjaciele. Za co ? dosłownie za wszystko. Jest milutka, rozmruczana, opiekuńcza, taka wesoła trzpiotka, która jak sobie coś zaplanuje to wykona wszystko w 100 procentach. Jest najlepszą przyjaciółką Deborki, Capri oraz małej Hellen, którą wzięła pod swoją specjalną opiekę zresztą za wyraźną zgodą drugiej strony. Najdłużej wytrzymuje też wszystkie „umizgi” naszego wnuczka, który jak wraca ze żłobka a koty śpią to mówi : Lizzy nie ma :-(, Lizzy przyjdzie ? i to jest wszystko co potrafi powiedzieć. Mówiąc krótko Elizabeth skradła wszystkim domownikom ale dla Niej to za mało i teraz siada przy oknie i stara się nawiązać przyjaźnie przez szybę z naszymi psami zachęcając do tego samego wszystkich pozostałych kocich przyjaciół. Jest jedyną „kinomanką” w naszym kocim towarzystwie – uwielbia programy przyrodnicze i skoki narciarskie ? zawsze ją wtedy można zastać przy telewizorze. Jest też wielkim znawcą wszystkich urządzeń w domu i nawet szkoli kuzynki z ich obsługi.

Jerzy Pilch w powieści „Bezpowrotnie utracona leworęczność: Po paru latach, jakie od dnia stworzenia przeszły, dziś już jasno widać, że Panu Bogu poza kotami nic się do końca nie udało. Koty są stworzeniami skończonymi, reszta świata, łącznie z psami, jest wadliwa. Taki jest obiektywny stan rzeczy i daremnie jest, i nie należy nań się uskarżać.

Copyright  © by Jennifer World*PL

Home Mioty Miot urodzony / litter born 09.08.2017r. SC ELIZABETH Jennifer World*PL
© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL