Facebook YouTube Google Maps E-mail RSS

TALIA Jennifer World*PL

 
Urodzona 13.09.2016r.
Umaszczenie
seal bicolour
RAG n 03
Rodzice / parents

IC BESSI Jennifer World*PL  &  GIC ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*CZ DM

Bardzo obiecująca dziewczynka,  ma fenomenalny kolor oka!  kicia potrafi bawi się praktycznie wszystkim! Uwielbia piórka, piłeczki, papierki. Myślę, że i ona będzie godnie reprezentować na wystawach naszą hodowlę.

Wiadomość od Rodziny TALI & BUGATTIEGO:

Ewuś, Talia weszła w naszą rodzinkę bez problemu. Bugatti od razu ją zaakceptował, a mała potraktowała go jak starszego brata. Zwiedzali mieszkanie razem. W pewnym odstępie od niej ale krok w krok. A Talia z podniesionym ogonkiem chodziła od pokoju do pokoju. Do kuwety ją włożyłam zaraz po przyjeździe, ale skorzystała z niej trochę później, po Bugattim. Jedzą z jednej miseczki nie przeszkadzając sobie. Myślę, że będzie u nas szczęśliwa. Gdy to piszę to śpi mi na kolanach ?
Pozdrawiamy.

 Człowiek przygodę z kotem musi wydobywać spod ziemi,jak drogocenny kruszec; Bywa, że musi zanurzyć się głęboko w siebie, by znaleźć kota. Eugen Skasa-Weiss

Kolejna wiadomość: Ewa, Talia (Triss) jest przytulaśna. A Ada stwierdziła, że jak na ludzi patrzy to z miłością. ? Bardzo dziękuję!!!

Siedzi kotek w oknie. Siedzi kotek w oknie i patrzy na pole. — Nie pójdę na spacer, w domu siedzieć wolę. Nie przejdę po śniegu bosymi łapkami. Może mi kto kupi buty z cholewami? Czesław Janczarski

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Hodowla kotów ragdoll Jennifer World*PL